Bu kategoride herhangi bir ürün bulunamadı.


AYAKALI BROŞÜR STANDI

En çok kullanılan ve kullanım alanı en yaygın olan display ürünüdür. İnsanların toplu olarak bulunduğu fuarlar, alışveriş merkezleri, bankalar, okullar, hastaneler, muayenehaneler, araç satış galerileri gibi mekanlarda ürün ve hizmetlerinizi anlattığınız broşürlerinizi koymak için en şık ürünlerdendir.

Tekli olarak kullanıldığında ayaklı menü standı olarak da kullanılabilir. Ayaklı broşür standları tasarımlarına göre farklı adlandırılabilirler.

Ayaklı Broşür Standı Çeşitleri

Ayaklı broşür standları zig-zag broşürlükler, basamaklı broşür standı, akrilik broşürlükler, katlanır broşürlükler, leaflet broşürlükler, çift taraflı ayaklı broşürlükler, rapid broşürlük seti olarak adlandırılır.

Ayaklı Broşür Standı Fiyatları

Ayaklı broşür standları ebatlarına ve tasarımlarına göre farklı fiyatlar almaktadır. Yukarıda modellere göre broşür standı fiyatlarımızı bulabilirsiniz. Toplu alım veya farklı tasarımlar için bzimle iletişime geçebilirsiniz. Tüm broşür standları ve display ürünleri kendi imalatımızdır. Bu yüzden her türlü özel ölçü ve tasarım taleplerinizi karşılayabilmekteyiz.