İşte Kırtasiye'de Kurumsal Hayat Başladı!

İşte Kırtasiye ile kurumsal ofis ihtiyaçlarınıza bir başvuru kadar yakınsınız. Hemen formu doldurun ve anlaşmalı özel fiyatlarımızla tanışın.

Kurumsal Başvuru Formu

Müşteri temsilcilerimiz en kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçecektir.
Giriş Yap
Bizi Tercih Eden Müşterilerimiz

Neden İşte Kırtasiye?

Kaliteli hizmet, hızlı teslimatın güvencesi ile tanışın. İstanbul içerisinde çalıştığımız tüm iş yerlerine 1 iş günü içerisinde teslimat yapıyoruz!

Anlaşmalı Özel Fiyatlar

İşte Kırtasiye Kurumsal ile anlık olarak avantajlı fiyatlardan haberdar olabilir, anlaşmalı özel fiyatlar ile hemen online alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Özel Müşteri Temsilcisi

Sizi tanıyan ve işlemlerinizi devamlı takip eden özel müşteri temsilcisi ile tüm ofis alışverişlerinizi rahatça yapabilirsiniz.

Sipariş Onay Mekanizması

Devamlı ofis ihtiyaç listesi oluşturmaktan bıktınız mı? Sipariş onay mekanizması ile sizin için hazırlanan ihtiyaç listelerini kolayca onaylayabilirsiniz. Dilerseniz otomatik onay limiti belirleyebilirsiniz.

Avantajlı Ödeme Seçenekleri

Size özel oluşturduğumuz ödeme seçenekleri ile kolay ve güvenilir online alışverişinizi bekletmeden yapabilirsiniz.

1 İş Gününde Teslimat

İstanbul içi tüm siparişlerinizi, kendi araçlarımız ile 1 iş gününde teslim ediyoruz!

Kolay İade ve Değişim

Sitemizden aldığınız tüm ürünleri, fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde kolayca iade edebilir ya da değişim hakkınızdan yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz Kargo

Sepet ortalamanıza bağlı olarak belirlenen ücretsiz kargo limiti ile ofisinizde ihtiyacınız olan tüm siparişlerde ücretsiz kargo imkanımızdan yararlanabilirsiniz.

Raporlama Sistemi

Aylık olarak ofis ihtiyaçlarınızı takip etmenin en kolay yolu İşte Kırtasiye Kurumsalda! Size özel hazırlanmış raporlama sistemiyle harcalamarınızı, ihtiyaçlarınızı düzenli olarak takip edin.