Bu kategoride herhangi bir ürün bulunamadı.


YÖN PANOLARI

Kafe, restoran, alışveriş merkezleri gibi günlük hayatımızı geçirdiğimiz birçok mekânda veya konser, düğün, miting gibi birçok insanın katıldığı kalabalık organizasyonlarda yön panoları oldukça sık bir şekilde karşımıza çıkmaktadır. Şık tasarımı ve hafif yapısı ile insanları ilgili alanlarına kolayca yönlendirebilmek, onlara rehberlik yapabilmek maksadıyla yoğun bir şekilde kullanımı bulunmaktadır. Bu nedenle yönlendirme panosu olarak da adlandırılmaktadır.

Yön Panosu Modelleri

İşte Kırtasiye üretim tesislerinde alüminyum malzeme kullanılarak üretilen yön panoları polistren arkalıkla dış etkenlere karşı dayanıklı hale getirilmiştir.  Tek taraflı ve çift taraflı olabilen panolar ebatlarına göre de çeşitli ölçülerde üretilebilmektedir. Standart ölçülerin (A3, A4 vb.) haricinde özel ebatlarda da üretim yapılabilmektedir. Sitemizde bulunmayan özel siparişlerinizi bildirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Yön panosu Fiyatları

İstenen ölçülere göre yön panosu fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Hammaddenin ilk ithalatçısından temin edilmesi ve firmamızın kendi üretim tesislerinde panoları üretmesi nedeni ile maliyetler minimuma indirilmiştir.

Üretimi yapılan panolar İşte Kırtasiye Lojistik ekibi tarafından özenle paketlenir ve kusursuz bir şekilde tüketiciye sunulur. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir.