Antetli Kağıt


İşte Kırtasiye

Antetli Kağıt

47572
₺515,16 ₺429,30 + KDV


ANTETLİ KAĞIT

Antet, Fransızca kağıt veya zarf üzerine basılmış ad, adres, başlık anlamına gelir. Antetli kağıtlar da kağıdın üst tarafında şirketin amblemi ve adı bulunduğu gibi alt kısım da ise firmanın adresi ve diğer iletişim bilgileri yer almaktadır. Bu nedenle antetli kağıtlar firmalar için kurumsal kimlik oluşturma ve prestijli görünüm adına çok büyük bir önem arz etmektedir.  Aynı zamanda şirketler için dekoratif bir imza görevi gören antetli kağıtlar, her firmanın kendi seçtiği tasarım ile şirkete özgü bir görünüm alır. Kaliteli antetli kağıt seçmek firmanızın algılanışı bakımından oldukça önemlidir. İyi tasarlanmış bir görünüm ve basımında kaliteli kağıt tercihleri firmalar için müşteriye verilen öneminde bir göstergesidir.  Bu yol ile şirket müşterisine kaliteli işler yaptığının mesajını ulaştırır. En uygun antetli kağıt fiyatlarını bulacağınız kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz. Sizlerde firmanız için kaliteli bir tercihte bulunmak istiyorsanız kategorimizi hemen inceleyebilir ve sizler için sunduğumuz avantajlı fiyat seçeneklerini hemen değerlendirebilirsiniz. Firmanızın ihtiyaçları için her zaman yanınızda olan seçeneklerimiz ile İş’te tercihiniz, İş’te Kırtasiye.com! Sitemize hemen üye olabilir ve indirimli fiyat imkanlarını değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

 

Antetli Kağıdın Önemi

İyi tasarlanmış ve kaliteli bir görünüme sahip antetli kağıtlar sayesinde firmanızın kurumsal kimliğine büyük bir yatırımda bulunmuş olursunuz. Şirketinizin prestiji açısından hitap ettiğiniz müşteri profili açısından çok büyük bir öneme sahip bu kağıtlar sayesinde müşterilerinize onları önemsediğinizi hissettirirsiniz. Ayrıca sektör içerisinden bilinirliğinizi ve saygınlığınızı arttırırsınız. Saygınlığın iş dünyasında her şey olduğu göz önünde bulundurulursa bu kağıtlar sizin için çok önemli olacaktır. Küçük ayrıntıların rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağladığı şu günlerde, logonuzun antetli kağıtlar üzerinde daha görünür olması, sizin bilinirliğinizi bir kat daha arttıracaktır. Resmi ve özel yazışmalarınızda bu türde kağıtlar kullanmanız firmanızın imajını hep zirvede ve sağlam tutacaktır. Antetli kağıtlar firmanız için bir imza görevi göreceği için tasarımına ve kağıt kalitesi en dikkat edilmesi gereken husustur. Tasarımına özenilmesi ve kaliteyi yansıtması çok önemlidir. Bu kağıtların sizlere getireceği diğer bir getiri ise firma içinde aidiyet ve bütünlük duygusu oluşturmasıdır. Firma içi yazışmalarda da kullanabileceğiniz bu kağıtlar çalışanlarınızın motivasyonu ve kurumsal kimliğinizin oturması açısından değerlidir. Firma çalışanlarınızda ciddi bir imaj oluşturmak, markanızın logosunu akıllara kazımak ve güven duygusunu aşılamak için kullanılır. Ekstra masrafsız bir şekilde kaliteli bir reklam işlevi görürler. Sizlerde firmanıza uygun bir tasarım ve kalite antetli kağıt seçenekleri için kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz!

Online Matbaa

Tarkan Reklam, Taroks ve İş’te Kırtasiye olarak uzun yıllardır İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli şubeleri ile kurumsal firmaların baskılı ürün ihtiyaçlarını tedarik etmektedir. Vereceğiniz tüm siparişlerin arkasında yerli üretim standartlarının verdiği kalite ve güvence ile sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayaı amaç edinmiş olan firmamız matbaa ve baskı tecrübesi ile bu amacını gerçekleştirmekte ve son model teknolojik yatırımlar ile firmalarınızı zirveye çıkarmayı hedeflemektedir. Sizlerde online matbaa işlemlerinizi hem kaliteli hem de uygun bir fiyata yaptırmak isterseniz, sitemize hemen üye olabilir ve dilediğiniz üretimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.  Binlerce ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com ile güvenilir alışveriş ve avantajlı fiyat seçeneklerinin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler!