Epson Şerit


EPSON

Epson Erc-38-C43S015374 Şerit-Siyah

41670
₺222,70 ₺185,58 + KDV

EPSON

Epson ERC-27B Şerit S015366

49298
₺145,03 ₺120,86 + KDV

EPSON

Epson Serit C13S015647 2'li LX-350

47716
₺914,30 ₺761,92 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


EPSON ŞERİT

Şerit kartuş nedir?

Her ofisin ve işyerinin vazgeçilmez ihtiyacı olan yazıcılar, kartuş ve tonerlerle çalışmaktadır. Günümüzde hızlı ve kaliteli çıktı alma imkanı sunan mürekkep kartuşlar ve lazer yazıcı  tonerleri daha çok tercih edilir olsa da ilk yazıcı modellerinden olan şerit yazıcılar da hala aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yazıcı modellerinde kullanılan kartuşlara şerit kartuş denilmektedir. Birçok avantajı nedeniyle tercih edilen şerit yazıcılar, ekonomik çözümler sunmaktadır.

Neden Epson şerit kartuş?

Her evde ve ofiste mutlaka bir kartuşlu veya lazer yazıcı bulunsa da, özellikle muhasebe işi yapan her işyerinde de mutlaka bir nokta vuruşlu veya benzeri bir şerit yazıcı bulunmaktadır. Ekonomik anlamda çok fayda sağlayan şerit yazıcılar, mürekkep veya toner kullanmaz. Farklı tipte kağıt kullanma imkanına sahiptir. Kolay kolay arıza yapmayan şerit yazıcılar, uzun ömürlü oldukları için de tercih edilmektedir. Özellikle çok nüshalı fatura, fiş, makbuz, etiket v.b. yazmak için kullanılmaktadır. Epson şerit kartuş kaliteli baskı ve tasarruflu kullanım özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Çıktıları daha uzun süre giden şerit kartuşlar, tekrar doldurmaya uygun değildir. İşte Kırtasiye farkıyla sizlere sunulan Epson şerit kartuş modellerinden bir kaçı şunlardır; Epson Erc-32, Epson Erc-32b, Epson Erc-35 Epson Erc-38, Epson Erc-31, Epson Erc-23, Epson Fx-2190, Epson Fx-2190 yazıcı şeridi modelleri.

İkitelli’de en uygun Epson şerit modelleri

En ucuz Epson şerit modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de kartuş ve toner denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Epson markası ile sizlere sunduğumuz şerit kartuşları, ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, şerit kartuş tavsiyelerimizi dinleyebilir ve ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.