Evrak Çantaları


ÖNDER

Önder 8003-3 Moskova Mıknatıs Kapaklı Evrak Çantası Siyah

45904
₺1.337,60 ₺1.216,00 + KDV ₺2.376,00 ₺2.160,00 + KDV


Ofis Çantaları

Yoğun iş hayatımızda kimi zaman mesai saatleri çalışmalarımız için  yeterli olmuyor. İşi eve de taşımamız gerekebiliyor. Evraklarımız ve bilgisayarmızı eve götürme ihtiyacı duyabiliyoruz. Peki bu evrak ve bilgisayarı en kolay nasıl taşıyabiliriz? Burada devreye ofis çantaları giriyor. Ofis çantası sayesinde gerekli evraklarımızı yanımızda taşımamız çok kolay!

Birçok çeşitli sektörlerde çalışan kişilerin ve hatta öğrenci ve öğretmenlerin de sahip olduğunu bu çantalar günümüzde en çok tercih edilen ürünlerden biridir. Birkaç örnek ile bu çantaları nasıl değerlendirebileceğimize bakalım;

Bilgisayarınız ile sürekli etkileşim halinde olduğunuzu düşünelim. Neredeyse her gün her saat bilgisayar kullanıyor ve gittiğiniz yere (örneğin okul ve iş yerlerinize) götürmeniz gerekiyor. Bilgisayarınızı hem kolay taşımanız gerekir hem de dış etkenlerden de korumanız gerekir. Bunun için bilgisayar çantası kullanabilirsiniz. Bilgisayar çantaları genellikle omuz askılı çantalardır fakat tercih ederseniz laptop sırt çantası da vardır. İçerisine daha çok eşya koyabilmenize de imkan tanıyan bu laptop çantası sizin için çok pratik bir ürün olacaktır.

Avukat olduğunuzu düşünelim, evraklar sizin ayrılmaz parçalarınızdandır. Bu evrakların başına bir şey gelmesini istemezsiniz ve bu yüzden onları hem buruşmadan hem de güzel bir şekilde muhafaza edebileceğiniz bir çantaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Sizin için en kullanışlı çanta evrak çantası olacaktır. Evrak çantaları eski zamanlarda erkek el çantası olarak bilinirdi fakat artık herkese uygun kullanışlı bir çanta halindedir. Evrak çantaları herkes için kullanılabilir bir görünüşe sahiptir. Kadın evrak çantası veya erkek evrak çantası olarak da birçok tercihen renk ve şıklıkla istekirtasiye.com üzerinden kendinize kullanışlı bir çanta alabilirsiniz.

Ofis Çantası Fiyat Ve Modelleri

Dilediğiniz renk, dilediğiniz model, dilediğiniz marka ve dilediğiniz kalitede en güzel ofis çantaları istekirtasiye.com’da. Ofis çantası erkekler için ne kadar değerli ise ofis çantası bayanlar için de bir o kadar değerlidir. Şimdi bu benzersiz ofis çantalarına sahip olmak istiyorsanız, en ucuz ve en kaliteli ofis çantaları için, istekirtasiye.com üzerinden istediğiniz ofis çantasını aynı gün kargo avantajı ile satın alabilirsiniz!