Süpürge ve Fırçalar


CEYMOP

Ceymop Oto Fırçası 17 cm FG600

44025
₺35,52 ₺29,60 + KDV

FLORA

Flora Şampiyon Mega Oto Fırçası Kokulu F147

43231
₺99,97 ₺83,31 + KDV

CEYMOP

Ceymop Masa Üstü Hamarat Fırçalı Faraş

44004
₺18,00 ₺15,00 + KDV ₺27,00 ₺22,50 + KDV

FLORA

Flora F115 Kibar Lastik Uçlu Faraş

43223
₺19,28 ₺16,07 + KDV

FLORA

Flora Lale Hamarat Faraş Lastikli F342

43224
₺29,94 ₺24,95 + KDV

FLORA

Softline Bulaşık Fırçası F300

43240
₺32,59 ₺27,16 + KDV

CEYMOP

Ceymop Yer Kazıma Aparatı Metal

43984
₺124,80 ₺104,00 + KDV

CEYMOP

Ceymop Yer Kazıma Jileti 10'lu

43961
₺63,00 ₺52,50 + KDV

CEYMOP

Ceymop Kaba Alan Fırçası Plastik Sert 60 cm

43975
₺101,40 ₺84,50 + KDV

CEYMOP

Ceymop Ahşap Saplı Ot Süpürge FG608

49285
₺243,00 ₺202,50 + KDV

CEYMOP

Ceymop Yer Kazıma Aparatı Plastik CTG 314

49883
₺58,80 ₺49,00 + KDV

CEYMOP

Ceymop Yer Fırçası Yumuşak Tüy

43974
₺36,48 ₺30,40 + KDV

CEYMOP

Ceymop Saplı Faraşlı Süpürge Lüx

44031
₺88,34 ₺73,62 + KDV

CEYMOP

Ceymop Oto Fırçası 20 cm

44151
₺46,50 ₺38,75 + KDV

CEYMOP

Ceymop Saplı Faraşlı Hazneli Süpürge FG606

44024
₺106,94 ₺89,12 + KDV

CEYMOP

Ceymop Stella Süpürge

43973
₺111,60 ₺93,00 + KDV

TAROKS

Ceymop Toz Temizleyici Tüy

43957
₺46,80 ₺39,00 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.

FLORA

Softline Lavabo Fırçası F302

43241
₺34,00 ₺28,33 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.

FLORA

Flora Kibar Oto Fırçası 17 cm Eko F166

43229
₺40,01 ₺33,34 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


SÜPÜRGE VE FIRÇALAR

Evlerinizin, iş yerlerinizin, ofislerinizin, restoran veya kafelerin kısacası bulunduğunuz her ortamın temizliği sağlık açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Sıklıkla yapılması gereken genel temizlik, bu alanlarda bulunan kişilerin sağlığını korurken hijyenik bir ortamda kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlar. Ayrıca ofisinize veya evinize gelen bir misafiri karşılayan temizlik kokusu onları olumlu anlamda etkileyecektir. Temizliklerin daha kolay ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlayan yardımcı birçok gereç vardır. Bu temizlik gereçleri sayesinde günlük olarak temizlik faaliyetinizi hızlı bir şekilde yapabilir ve fazla zaman ayırmadan hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz. Temizlik gereçleri arasında belki de en çok kullandığımız ürünler süpürge ve fırçalardır.

Süpürgeler

Süpürge nedir? Süpürge, herhangi bir zemindeki istenmeyen maddeleri sürüklemek vasıtasıyla uzaklaştırmaya yarayan temizlik gerecidir. Peki, süpürge çeşitleri nelerdir? Saplı, sapsız, faraşlı, faraşsız, yumuşak uçlu, sert uçlu gibi birçok süpürge çeşidi bulunmaktadır. Ofislerde, kafelerde ve işyerlerinde günlük, hızlıca pratik bir şekilde süpürmemiz gereken çöpleri kolaylıkla temizlememizi sağlayan; ev ve işyerlerinde yüzeye düşen artıkları, pislikleri hemen temizlemek için oldukça etkin bir çözüm olan süpürgelerin ince kıl uçları sayesinde en dip köşedeki yerlere kadar girerek, çok fazla efor sarf etmeden çöpleri ortadan kaldırabilirsiniz. Faraşlar sayesinde ise bu çöpleri kolayca toplayabilirsiniz. Peki, faraş nedir? Yerde veya masa üstünde biriken tozları, artıkları toplamak için kullanılan aletlere faraş denilmektedir. Bu nedenle hem faraşlı hem de hazneli süpürgeler temizliğinizi oldukça pratik bir hale getirebilir. Süpürgeler ile topladığınız çöp ve artıkları faraş içerisine itebilir, toz ve pislikten anında kurtulabilirsiniz.

Süpürgeli Faraş FiyatlarıEn ucuz süpürgeli faraş
fiyatlarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. Temizlik ürünleri denilince ilk akla gelen firmalardan olan İş’te Kırtasiye’nin internet sitesinde,  Süpürge ve Fırçalar bölümünden aradığınız ölçülerde, en ucuz süpürgeli faraş modellerini kolayca bulabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra en kısa sürede kapınızdayız. Kendi servis hizmetiyle de teslimat yapan İş’te Kırtasiye, en hızlı kargo hizmetini veren firmalar ile çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmayı prensip edinen İş’te Kırtasiye dünyasına sizleri de bekliyoruz!

Fırçalar

Temizlik, sağlığınız ve hijyen açısından oldukça önemlidir. Özellikle yaşam alanlarınızda, ofis ve kalabalık iş yerlerinde günlük ve düzenli olarak yapılan temizlik, çalışma alanlarındaki verimliliği arttırdığı gibi daha ferah bir ortam sunar. Temizlik yaparken kullandığımız tüm ürünlere temizlik ürünleri denir. Fırçalar, banyolarımızda, tuvaletlerimizde, mutfak temizliğimizde ve balkonlarımızın temizliğinde sıkça ihtiyaç duyduğumuz temizlik ürünlerindendir. Fırçalar sık kıl dokusuna sahip olduklarından, geniş yüzeylerin temizliğinde büyük efor sarf etmenize gerek kalmadan, deterjanı köpürterek temizliğinizi pratik bir şekilde yapabilmenizi sağlar.

Fırça Çeşitleri Nelerdir?

Fırçalar, yumuşak veya sert kıl yapılarına göre yumuşak ve sert yer fırçası olarak; kullanım alanlarına göre ise bulaşık fırçası, lavabo fırçası, küvet fırçası ve oto fırçası olarak farklı çeşitlere ayrılmaktadır. Çeşitlerine ve özelliklerine bakacak olursak:

-Yumuşak Yer Fırçası:  Yumuşak tüy ve kıl yapısı sayesinde seramik ve parke gibi çizilebilecek hassas zeminler için özel olarak dizayn edilmiştir, çizilmesini ve hasar görmesini engeller. Zeminlerinizdeki toz, kırıntı ve kirleri pratik bir şekilde temizlemenizi sağlar. Yumuşak yer fırçası cafe, sokak, bahçe, restoran, ofis, balkon gibi mekânların temizliği için idealdir.

-Kaba Alan Fırçası:  Plastik sert ve sık kıl dokusu ile oldukça etkili bir temizlik sağlar. Sert yüzeylere göre özel üretilen temizlik fırçası temizlik yapılan zeminde ultra etkili ve kalıcı bir temizlik sağlar. Oldukça dayanıklılardır. Kolay kolay kırılma durumu olmaz.

-Sert Yer Fırçası: Yüzeylerde, yerlerde biriken zor lekeleri çıkarmak için en ideal çözümlerden birisi sert yer fırçası kullanmaktır. Sert plastik tellerden oluşan uç kısmı yüzeye bir zarar vermeden lekelerin kolayca çıkmasını sağlar. Kokulu olan seçenekleri de vardır. Temizlik esnasında hoş kokular yayılmasını sağlar.

-Bulaşık Fırçası: Zor lekeleri tabaklardan çıkarmak için çok uğraşıyorsanız bulaşık fırçaları sizin için doğru bir tercih olacaktır. Bulaşıklara karşı işinizi kolaylaştıracak bu fırçaların uç kısmında bulunan sert plastik uçlar sayesinde lekeleri hemen çıkarır. Ergonomik bir tutuş kolaylığı sağlayan sap kısmı sayesinde bileğinizi ağrıtmaz.

-Lavabo ve Küvet Fırçası: Banyo ve tuvalet temizliğinde lavabo temizliğinin büyük bir önemi vardır. Temiz bir yüzeye sahip tuvalet lavabosu herkesten tam not alır. Kolay lavabo temizliği için etkin bir çözüm olarak karşımıza çıkan bu fırça çeşidi, lavabo yüzeyinde biriken inatçı kirleri, kireç artıklarını, lekeleri sert fırçası sayesinde hemen temizler. Ergonomik bir tutuş kolaylığına sahiptir.

-Oto Fırçası: Otomobil gibi hassas yüzeylere sahip alanları temizlemek için üretilen oto fırçası, sık dokulu fırça yapısı ile kolay bir temizlik imkânı sunar. Yumuşak uçları sayesinde hassas yüzeylerin çizilmesini ve hasar görmesini engeller. Oto Fırçası Nasıl Kullanılır? Oto fırçanızı ılık suyla önce köpürterek aracınızı üstten başlayarak yıkamanız gerekir. Güzelce duruladığınız arabanızı özel kurulama bezleri ile kuruladığınız takdirde aracınız üzerinde hiçbir leke kalmayacaktır. İhtiyacınızı karşılayacak tüm temizlik ürünlerini avantajlı fiyat seçenekleri ile İş’te Kırtasiye sitemizden temin edebilir, dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız her şey tek çatı altında!

Ceymop Temizlik Ürünlerinin Kalitesi

Sitemiz içerisinde satışa sunduğumuz Ceyhanlar Temizlik Ürünleri muadillerine göre birçok testten geçerek ve bu testleri başarı ve dayanıklılığını kanıtlayarak tamamlamıştır. Kaliteli ham maddeler ve özenli işçilik ile üretilen ürünler alandaki birçok üründen daha sağlam ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Temizlik ürünleri genelde kısa sürede deforme olur veya kırılırlar. Bu durum kullanıcıları maddi anlamda zarara uğratırken Ceymop ürünleri sağlam yapısı sayesinde uzun süre dayanıklıdır ve kolay kolay kırılmazlar. Üstelik temizledikleri yüzeylerde herhangi bir ip veya artık bırakmazlar. Ancak bu ürünler uzun süre güneşin altında bekletilmemelidir. Bu sayede ömürleri daha uzun ve sağlıklı olur.