Kutu Oyunları


KS GAMES

KS Games Secret Words Yasak Kelimeler Grup Oyunu KSG-T131

48014
₺338,28 ₺281,90 + KDV

KS GAMES

KS Games Yılbaşı Seti 3'lü KSG-T 220

48011
₺79,70 ₺66,42 + KDV

STAR OKEY

Star Okey Oyun Kağıdı Ekstra Hoşgün

48067
₺40,27 ₺33,56 + KDV


KUTU OYUNLARI

Kutu Oyunları

Eğlenceli aile etkinlikleri için yada arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek istediğinizde mükemmel bir aktivite olarak kutu oyunları tercih edilir. Yetişkin kutu oyunları sayesinde emlak zengini olabilir, fiziksel dayanıklılığınızı iyi bir sınava sokabilir, kelime dağarcığınızı güçlendirebilir, oyun kartları sayesinde vakitlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. İster aile bireyleriyle, ister arkadaş gruplarıyla takımlar halinde birbirinize meydan okuyabilir ve yarışmanın tadını çıkarabilirsiniz. Heyecan dolu dakikalar ve kahkahanın bol olduğu saatler sizleri bekliyor. Eğlenceye doyamayanlar için en popüler kutu oyunlarını sizlere en uygun fiyatlarla  sunuyoruz. Televizyonun ve telefonun neden olduğu iletişimsizliğe kısa bir mola verin ve ailenizle hoşça vakit geçirin! Arkadaşlarınızla daha çok kaynaştığınız ve samimiyetinizi geliştirdiğiniz bir kutu oyununa sahip olabilirsiniz. İş’te Kırtasiye.com en ucuz kutuoyunları ile aile boyu eğlencenize destek oluyor. Hemen kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız avantajlı fiyatlardan faydalanabilirsiniz. Monopoly, Jenga, Tabu ve Twister gibi efsaneleşmiş oyunları keyifli akşamlar için hemen sipariş edebilirsiniz. Dünyaca ünlü oyun üreticisi Hasbro firmasının birbirinden güzel oyunları sizleri bekliyor. İş’te Kırtasiye.com sitemizden sadece tek bir tık ile kolayca sipariş verebilirsiniz. İstediğiniz ürün İş’te Kırtasiye.com farkıyla hemen kapınızda!

 

Kutu Oyunları Çeşitleri

  • Monopoly kutu oyunları ile dünyanın en zengin emlakçısı olabilirsiniz.
  • Scrable ile kelime dağarcığınıza mükemmel bir katkı sağlayabilirsiniz.
  • Jenga ile taşları düşürmemeye çalışırken denge hassasiyetiniz güçlenir. Daha sağlıklı karar verme bilinciniz artar.
  • Risk oyununu oynarken strateji geliştirme yeteneğiniz artar.
  • Twister ile renkleri takip ederken dengede durmak zordur. Ama fiziksel dinçlik kazanırsınız.
  • Tabu Xl ile hitabet ve anlatım gücünüz kuvvetlenirken, arkadaşlarınızla takım olabilir ve samimiyetinizi güçlendirebilirsiniz.

 

 

Monopoly Oyunları

Monopoly’nin oyun çeşitliliği son yıllarda popülerleşmesi ile birlikte oldukça fazlalaşmıştır. Ama en kült oyunu emlakçılık kutu oyunu’dur. Yıllar içerisinde tutkunları aşırı derecede artan oyun, zar ile oynanan bir masa oyunudur. Parkers Brother firması tarafından üretilmiştir. 1929’da Charles Darrow tarafından keşfedilen oyun Hasbro tarafından 1935 yılında patenti alınmıştır. Bu zamana kadar 750 milyon kişi tarafından oynanan oyun dünya tarihinin en çok oynanan ticari masa oyunudur. Oyunun amacı mümkün olduğunca çok mülk almaya çalışmaktır. En çok mülkün sahibi olan oyunu kazanır. En ucuz Monopoly Kutu oyunlarını kategorimizde bulabilirsiniz. Kutu oyunları fiyatları konusunda her zaman en uygun İş’te Kırtasiye!

Tabu Kutu Oyunları

Tabu Kutu Oyunu, 1989 yılında Parker Brothers tarafından dünyaya tanıtılan kelime tahmin oyunudur. Daha sonra oyunun dünya çapında çok sevilmesi ile birlikte Hasbro tarafından satın alınmıştır.  Oyunun oynanış şekli, bir oyuncunun ortak olduğu takım arkadaşının kartındaki kelimeyi, ondan yardım alarak tahmin etmesidir. Ancak takım arkadaşı kartındaki kelimeyi anlatırken asla söylememesi gereken 5 kelime vardır. Kum saatindeki zaman bitene kadar en çok kelimeyi bilen oyunu kazanır. Oyun dünya çapında o kadar popülerdir ki 2002 yılında bir tv yarışma programı uyarlaması bile yapılmıştır. Bu dünyaca ünlü oyunları ve daha binlerce ürünü sadece tek bir tıkla kapınıza kadar getirtebilirsiniz. İş’te Kırtasiye.com’un hızlı ve eğlenceli dünyası sizleri bekliyor! En ucuz tabu kutu oyunlarını kategorimizde bulabilirsiniz.