Gofret ve Çikolatalar


ETİ

Eti Hoşbeş Fındık Kremalı Gofret 142 gr (20 Adet)

47092
₺499,95 ₺495,00 + KDV

ETİ

Eti Hoşbeş Kakao Kremalı Gofret 142 gr (20 Adet)

47094
₺499,95 ₺495,00 + KDV

ÜLKER

Ülker Albeni Sütlü Çikolata 40 g (24 Adet)

44228
₺187,56 ₺185,70 + KDV

ÜLKER

Ülker Çikolatalı Gofret 36 g (36 Adet)

44227
₺231,69 ₺229,40 + KDV

ÜLKER

Ülker Çokonat Fındıklı Gofret (24 Adet)

44230
₺285,02 ₺282,20 + KDV

ÜLKER

Ülker Laviva Dolgulu Ve Bisküvili Çikolata 35 gr (24 Adet)

44229
₺253,31 ₺250,80 + KDV

ÜLKER

Ülker Sütlü Çikolata Napoliten 33 gr (20 Adet)

47193
₺312,90 ₺309,80 + KDV

ETİ

Eti Karam Gurme Bitter Çikolatalı Gofret 50 gr (18 Adet)

47090
₺215,94 ₺213,80 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


ÇİKOLATALAR VE GOFRETLER

Gün içerisinde çalışırken kan şekerimizin düştüğü anlarda enerjimiz tükenmiş gibi hissederiz. İşte tam bu anlarda ufak atıştırmalıklar imdadımıza yetişir. Birbirinden güzel çikolata ve gofretler sayesinde kan şekerimizi tekrar dengeler ve enerjimizi toparlayabiliriz. Uzmanlar her 1.5 saatte bir acıkmasak bile kan şekerimizin düştüğünü belirtmektedirler. Bu nedenle kan şekerimizin düştüğü sıralarda çay veya kahvenin yanında tüketebileceğimiz küçük tatlı kaçamaklar sayesinde verimimizi tekrar zirveye çıkartabiliriz. Kategorimizde bulunan ve ofislerinizin verimi için düşündüğümüz çikolata ve gofret çeşitleri ile mutlu ve verimli çalışanlar yaratabilirsiniz. Sitemiz içerisinde Ülker markasının ürünleri bulunmaktadır.

Çikolata ve Gofret Nedir?

Çikolata; tropik kakao ağacının çekirdeklerinden yapılan bir yiyecektir. Geçmişi milattan önceye kadar dayanır. İlk keşfedildiğinde içecek olarak tüketilen çikolata, Mayalar ve Aztekler tarafından mutluluk veren, mucizevi bir içecek olarak adlandırılmıştır. Sadece soylular tarafından tüketilebilen çikolata, sonrasında İspanyollar tarafından tüm dünyaya yayılmıştır. 1928 yılında ise kakao çekirdeklerinin toz haline getirilip, başka ürünlerle harmanlanması ile günümüzde tükettiğimiz halini almıştır. Türkler ise çikolata ile Osmanlı zamanında tanışmıştır.

Gofret; çok katlı bir yapıda, arasında çeşitli kremalar bulunan bir tatlı çeşididir. Gofret için çok ince bir bisküvidir denilebilir.

Çikolata ve Gofret Çeşitleri Nelerdir?

Çikolata, günlük yaşamda en çok tüketilen ürünlerden biridir. Mutluluk hormonu salgıladığı kanıtlanmış, sakinleştirici özellik gösterdiği yapılan araştırmalar sonucu ispatlanmıştır. Çikolatanın içerisindeki kakao oranına ve diğer malzemelere göre çeşitleri bulunmaktadır. Belli başlı çikolata çeşitleri:

Bitter Çikolata
Sütlü Çikolata
Beyaz Çikolata
Kaplama Çikolata
Dolgulu Çikolata

Gofret çeşitleri ise arasındaki kremanın çeşidine göre farklılık göstermektedir. Fındıklı krema, çikolatalı krema, meyveli krema gibi farklı krema çeşitleri ile lezzetli atıştırmalıklar halini alırlar. Damak tadınıza göre en uygun çikolata ve gofreti İş’te Kırtasiye.com sitemiz içerisinde bulabilirsiniz.

Çikolatanın Yararları

Çok tüketildiğinde zararlı olabildiğini söyleyebileceğimiz çikolatanın aslında oldukça fazla yararı da bulunmaktadır. Günlük tüketmemiz gereken miktar kadarını tükettiğimiz takdirde çikolata, vücudumuzu olumlu yönde etkilemektedir. Çikolatanın hammaddesi olan kakaonun içerisindeki flavanol sayesinde beyne daha fazla oksijen gider, böylelikle bellek kaybının önüne geçilmiş olur. Mutluluk hormonu salgılattığı için kişiyi mutlu hissettirir. Mutlu olan bireyler ise günlük yaşamda daha fazla verim göstermektedir. Gün içerisinde alınan az miktarda çikolata, vücut direncini arttırır. Damar hastalıklarına faydalı olduğu ve kanser hücrelerinin yayılmasını önlediği bilinmektedir. Fakat içerisinde bol miktarda yağ bulundurduğundan fazla tüketilmesi kilo alımına sebebiyet vereceğinden tüketilen miktarın dozu oldukça önemlidir.

Çalışma Hayatında Atıştırmalık Ürünlerin Önemi

Çalışma saatleri içerisinde acıktığınızı hissettiğinizde ve yemek hazırlayıp yiyecek vaktiniz bulunmadığında hızlıca bir şeyler tüketmek isteyebilirsiniz. Atıştırmalık ürünler sayesinde açlığınızı bastırabilir, yoğunlaşma problemlerinizin önüne geçebilirsiniz. Atıştırmalık ürünler, dikkatinizi toplamanızı sağlar, tansiyon düşmesi gibi anlık halsizliklere neden olan sorunları engeller, yorgunluğunuzu atmanıza yardımcı olur. Özellikle çikolatalı veya tatlı atıştırmalıklar, stres ve sıkıntı gibi sorunları atlatmanızı sağlar, enerji verir ve çalışma veriminizi arttırır. Tek öğünlük paketler şeklinde ambalajlanmış atıştırmalıklar arasından damak tadınıza en uygun ürünleri bularak siz de bu küçük sorunları kolayca önleyebilirsiniz.

 

Toptan Atıştırmalık Ürünler

 

Ofislerde gün içerisinde sıklıkla tüketilen ve mola anlarına renk katan tatlı atıştırmalıklar ve içecekler ay sonunda oldukça büyük bir maliyet oluşturmaktadır. Bu nedenle bu ürünlerin toptan olarak temini giderlerinizde gözle görülür bir tasarruf sağlar. Birim başına düşen maliyetlerin azalmasını sağlarken aynı zamanda aynı kaliteden de ödün vermemiş olursunuz. Binlerce avantajlı ürünü İş’te Kırtasiye.com sitemizde sizler için sunuyoruz. Aradığınız her ürünü sadece tek bir tık ile hemen sipariş edebilir ve güvenilir internet alışverişinin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz.

 

İş’te Kırtasiye.com Sitemizden Alabileceğiniz Toptan Çikolata ve Gofret Çeşitleri

Ofislerin en büyük giderlerinden bir tanesi gün içerisinde tüketilen atıştırmalık ve içeceklerdir. Bu nedenle çalışanlarınızın molalarına tat katmak ve aynı kaliteden ödün vermeden ikramlarınızı devam ettirmek istiyorsanız, bu ürünleri toptan olarak temin etmek sizlerin giderinde gözle görülür bir tasarrufu sağlar. İş’te Kırtasiye.com olarak sizlere en kaliteli ürünleri daha uygun bir fiyata sunmaya devam ediyoruz. Sitemiz üzerinden alabileceğiniz toptan çikolata ve gofret çeşitlerinden bazıları:

- Ülker Albeni Sütlü Çikolata Kaplamalı Karamel Ve Bisküvi 24’lü
- Ülker Çikolatalı Gofret 36’lı
- Ülker Laviva Dolgulu Ve Bisküvili Çikolata 24’lü
- Ülker Çokonat Gofret 24’lü