Samsung Toner


XBOX

XBox Muadil Toner Yeni Versiyon Samsung MLT-D111S

48887
₺248,14 ₺206,78 + KDV


SAMSUNG TONER

Samsung Electronics Co., Ltd. Güney Koreli ve merkezi Suwon, Güney Kore'de bulunan çok uluslu elektronik şirketidir. Şirket, kurulduğu 2009 yılından bu yana dünyanın en büyük bilgi teknolojileri şirketlerinden birisi olabilmiştir ve günümüzde birçoğumuzun sahip olduğu Samsung marka birçok ürünler mevcuttur.

1 Kasım 2017 itibariyle, Samsung Electronics Co., Ltd. yazıcı işleri ve ilgili iştirakleri HP Inc.'e devredilmiştir. HP toner ile ortak özelliklere sahip olan Samsung toner de kalitesi bakımından çok tercih edilen bir üründür.

Samsung Toner Kullanım Alanları

Samsung toner modelleri, Wi-Fi ve gelişmiş NFC teknolojisi ile mobil uyumlu yazıcılarla birlikte müşterilerin takibini kazanmıştır ve önde gelen tercih ürünleri arasında yer alıyor.

Birçok sayıda Samsung toner modelleri mevcuttur. Yaklaşık olarak 1000-6000 sayfa arasında baskılama özelliğine Samsung tonerler ile sahip olabilirsiniz.

Örneğin bir dershanenin müdürü veya çalışanı olduğunuzu varsayalım. Dershanelerde öğrencileriniz için oluşturacağınız testler ve deneme sınavları olacaktır. Bunun için çok sayıda baskıya ihtiyaç duyacaksınızdır. Tek bir öğrenci için yüzlerce baskı almanız gerekebilir. Bu yüzden çok sayıda baskı yapabilme özelliği olan Samsung orjinal tonerleri kullanabilirsiniz. Bu sayede hem daha uzun ömürlü kullanırsınız hem de sorunsuz bir şekilde istediğiniz kadar baskı alabilirsiniz. Bununla birlikte içerisinde görseller de kullanacaksanız kaliteye önem göstermelisinizdir. Her şeyin en iyi kalitede olmasını istiyorsanız Samsung lazer toner uyumlu yazıcı kullanmayı tercih etmelisiniz. Yazıcınız mutlaka lazer yazıcı olmalıdır. Bunun için istekirtasiye.com’un sizler için sunduğu avantajlara göz atabilirsiniz.

Her baskıda siyah tonlar hoşunuza gitmeyebilir. Bazı baskılarınızda özellikle belirtmek istediğiniz yazı ve görselleri renkli olarak düzenlediyseniz işte burada devreye Samsung tonerler giriyor ve Samsung renkli toner olanağı da sağlamaktadır. İçerisinde ayrıştırılmış olarak sarı, kırmızı, mavi ve siyah renklerini barındırmaktadır. Bu sayede alacağınız baskıların renkli olması doğrultusunda tam kalite bir performans sizlerin olacaktır. Dilerseniz kapıda ödeme seçeneği ile güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Samsung toner fiyatları ve modelleri birbirinden farklılık göstermektedir. Kullanmak istediğiniz model ve baskılama özelliklerini istekirtasiye.com üzerinden ulaşabilir ve uygun fiyatlarla aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz.