Küp Şekerler


BAL KÜPÜ

BalKüpü Elite Çift Sargılı Küp Şeker 5 kg

46954
₺295,02 ₺292,10 + KDV

IRMAK

Irmak Küp Esmer Şeker Tekli Sargılı 500 gr

48810
₺54,96 ₺54,42 + KDV

IRMAK

Irmak Küp Şeker 1 kg

46522
₺44,54 ₺44,10 + KDV

BAL KÜPÜ

Bal küpü Çift Sargılı Küp Şeker 750 gr

47043
₺48,60 ₺48,12 + KDV

BAL KÜPÜ

Bal Küpü Küp Şeker 1000 g

43058
₺48,18 ₺47,70 + KDV

BAL KÜPÜ

Bal Küpü Küp Şeker 1000 g (20 Adet)

43058-K
₺924,96 ₺915,80 + KDV

IRMAK

Irmak Küp Şeker Sargısız 750 gr

48807
₺33,73 ₺33,40 + KDV

IRMAK

Irmak Dökme Tek Sargılı Küp Şeker 5 Kg

46488
₺276,44 ₺273,70 + KDV


Küp Şekerler

Gün içerisinde sıklıkla çay ve kahve tüketiriz. Bizim milli içeceklerimizden birisi olan tavşan kanı çayların en önemli vazgeçilmezlerinden olan ve tatlandıran şekerlerin kullanımı oldukça yaygındır. Güne başlarken, öğle yemeklerinden sonra veya akşamları muhakkak ez az bir veya iki bardak çay veya kahve tüketiriz. Bu içeceklerin tadını yumuşatmak içinse şeker kullanırız. Şekerler, bizim gün içerisindeki enerji düşüklüğümüzü veya insilün direncimizi dengede tutmamızı sağlarlar. Şeker vücuda girdikten kısa bir süre sonra glikoza dönüşerek beynimize uyarıcılar göndermeye başlar. Bu uyarılar sayesinde daha mutlu, enerjik ve keyifli hissederiz. Kendimizi daha zinde hissederiz. Şeker kamışlarından elde edilen ve bir lüks malzeme kabul edilen şekeri ilk defa küp şeklinde üreten  Jakub Krystof Rad’dır.  Şekeri daha pratik bir kullanım alanına taşımayı hedefleyen bu girişimci mucit ilk küp şeker üretimini 1843 yılında gerçekleştirmiştir. Sanayi Devrimi öncesinde sadece elit kesimin tüketebildiği ve aşırı pahalı bir ürün olan şekerler artık günümüzde her bütçeye uygun olacak şekilde çeşitlenmiş ve günlük hayatımızın vazgeçilmezi olmuşlardır.  Küp şekerler ise adından da anlaşılacağı üzere küp şeklinde bir forma sahip olmakla birlikte belirli bir gramaja sahip, dengeli bir üründür. Doğal şeker kamışı ve şeker pancarından elde edilen özler ile üretilen şekerleri gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Binlerce ürünü tek bir çatı altında sizlere sunduğumuz İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki Küp Şekerler kategorisindeki sizlere en uygun olan ürünü tek bir tık ile sipariş verebilir ve hızlı teslimat seçeneklerimiz sayesinde kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

 

Küp Şeker Çeşitleri 

Ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılan küp şekerler özellikle çay tiryakilerinin vazgeçemediği bir üründür. Halk arasında kesme şeker veya kıtlama şeker olarak da bilinen bu ürünleri İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki kategoriden kolay bir şekilde sadece tek bir tık ile hemen sipariş verebilirsiniz. Küp şekerler sargılı ve sargısız olmak üzere iki grup halinde satışa sunulmaktadır. Sargılı olan küp şekerler küçük kağıtlar içinde tek tek paketlenerek sizler sunulur ve cafe, restoran gibi işletmelerin en çok tercih ettiği küp şeker türüdür. Üstelik insan kalabalığının yoğun olduğu yerlerde daha hijyenik olması nedeniyle de çok fazla tercih edilir.  Sargısız olanlar ise dökme bir biçimde kutulanır ve genellikle ev ve ofislerde kullanılır. Üstelik pastane, restoran, cafe, yemekhane veya ofis gibi şeker tüketiminin yoğun olduğu bir işletmeyseniz toptan olarak satış imkanlarımızda mevcuttur.  Kategorimizde bulunan şeker çeşitleri şöyledir;

  • Balküpü Küp Şeker
  • Irmak Küp Şeker
  • Pekşeker Küp Şeker
  • Altun Tek Sargılı Küp Şeker

Küp Şeker Fiyatları

En Ucuz Küp Şeker Çeşitlerini kolaylıkla bulabileceğiniz kategorimizde Sargılı Küp Şeker Çeşitleri ve Sargısız Dökme Küp Şeker Çeşitlerini her bütçeye uygun olacak bir şekilde çeşitlendirerek sizlere sunuyoruz. Gerek evlerinizde gerek iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanacağınız bu ürünler doğal şeker pancarı ve doğal şeker kamışı özlerinden üretilmektedir.  Küp Şeker Fiyatları markalara ve birçok etkene göre çeşitlilik göstermektedir. Ürünün markası, içeriği, doğal üretim olup olmaması, paketlenmesi ve şekli fiyatları etkilemektedir. Ev veya iş yerlerinde sıklıkla kullanılan bu ürünlerin fiyatlarının ucuz olması beklenir. Her bütçeye uygun bir şekilde sunduğumuz ürünlerimizi kategorimizden inceleyerek sadece tek bir tık ile anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizin kalitesini daha yakından inceleyebilirsiniz.