1 Günde Teslimat Hakkında
İstekirtasiye.com internet sitemizden satın almış olduğunuz ürünleriniz, ayrıca bir teslimat süresi belirtilmemiş ise  1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Gün içerisinde 16:00’ dan sonra vermiş olduğunuz siparişler, bir sonraki gün işleme alınır. İstanbul içi gönderilerde teslimat istekirtasiye.com sevkiyat araçları ile yapılır. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanan istisnai durumlar hakkında Müşteri Temsilcilerimiz tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderiler ise siparişleriniz anlaşmalı kargo firmalarımız aracılığıyla teslim edilmektedir.


Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’ a uzaklığına göre, siparişin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği havale / eft olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, ilgili tutarın TARKAN DİJİTAL BASKI REKLAM KIRTASİYE İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.


Resmi tatil ve hafta sonu günleri "1 günde teslimat" kapsamı dışındadır. 

Kargo Teslimat Ücretleri 


istekirkasiye.com internet sitemizden yapacağınız 600 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. 600 TL altındaki siparişlerinizde kargo bedeli 39.90 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır.


Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri, sıvı ürünlerinin toplu alımlarında, ağırlık, ebat-desi oranları farklı olan ürünlerde ve tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeli sipariş özet ekranı kargo bilgileri alanında görüntülenecek olup siparişin onaylanması durumunda faturanıza yansıtılacaktır.


İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Kilyos, Riva, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir.


Kargo ücreti konusunda belirtilen durumlar dışındaki konular için info@istekirtasiye.com e-posta adresimizden ya da 444 43 81 numaralı telefonlarımızdan Müşteri Temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.


İşte Kırtasiye Kargo Gönderimi

İstekirtasiye.com’ dan  satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilmesi için Türkiye’ nin önde gelen kargo firması Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

 

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir durumda, en kısa sürede Müşteri Temsilcilerimiz sizinle iletişime geçeceklerdir. Bu nedenle üyelik ve teslimat bilgileri kısmında belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru ve ulaşılabilir olduğundan emin olunuz.


Kargo şubesinden teslimat ya da kayıtlı teslimat adresi dışındaki başka bir noktaya teslimat uygulamamız yoktur. Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahıs veya kuruma teslim edilmektedir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına veya alıcı onayı ile teslim edilen kişiye ait kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.