Panasonic Şerit

Bu kategoride herhangi bir ürün bulunamadı.


Panasonic Şeritler

Şerit kartuş nedir

Her ofisin ve işyerinin vazgeçilmez ihtiyacı olan yazıcılar, kartuş ve tonerlerle çalışmaktadır. Günümüzde hızlı ve kaliteli çıktı alma imkanı sunan mürekkep kartuşlar ve lazer yazıcı  tonerleri daha çok tercih edilir olsa da ilk yazıcı modellerinden olan şerit yazıcılar da hala aktif olarak kullanılmaktadır. Bu yazıcı modellerinde kullanılan kartuşlara şerit kartuş denilmektedir. Birçok avantajı nedeniyle tercih edilen şerit yazıcılar, ekonomik çözümler sunmaktadır.

Neden Panasonic şerit kartuş

Kendisini teknolojik ürünler kategorisinde ispatlamış bir firma olan Panasonic, yazıcı şeritleri konusunda da marka bir değer olmaya devam etmektedir. Panasonic şerit kartuş, kaliteli baskı ve tasarruflu kullanım özelliği nedeniyle tercih edilmektedir. Her evde ve ofiste mutlaka bir kartuşlu veya lazer yazıcı bulunsa da, özellikle muhasebe işi yapan her işyerinde de mutlaka bir nokta vuruşlu şerit yazıcı bulunmaktadır. Ekonomik anlamda çok fayda sağlayan Panasonic şerit yazıcı, mürekkep veya toner kullanmaz. Farklı tipte kağıt kullanma imkanına sahip olduğundan kullanıcısına daha ekonomik çözümler sunabilmtekdir. Kolay kolay arıza yapmayan şerit yazıcılar, uzun ömürlü oldukları için de tercih edilmektedir. Özellikle çok nüshalı fatura, fiş, makbuz, etiket v.b. yazmak için kullanılmaktadır. Panasonic şerit kartuşlardan maksimum verimi almak için Panasonic nokta vuruşlu yazıcı kullanılması gerekmektedir. Yazıcılarında orijinal ürün kullanılmaması durumunda garanti vermeyen Panasonic, üretimiş olduğu uzun ömülü şeritler ile sağlam ve dayanıklı yazıcıları sayesinde yüksek bir kullanım ömrüne sahiptir. Panasonic yazıcı şeritleri bittiğinde içerisine tekrar dolum yapılamamaktadır. Bu nedenle çıktı kalitesinde göreceğiniz azalma neticesinde yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir.

İşte Kırtasiye farkıyla sizlere sunulan Panasonic şerit kartuş modellerinden bir kaçı şunlardır; Panaosonic Kxp191 ve Panaosonic Kxp 115i yazıcı şeritleri.

İkitelli’de en uygun Panasonic şerit modelleri

En ucuz Panasonic şerit modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de kartuş ve toner denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Panasonic markası ile sizlere sunduğumuz şerit kartuşları, ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelip, şerit kartuş tavsiyelerimizi dinleyebilir ve ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Panosonic1-logo.jpg (16 KB)