Uyarı ve Reklam Dikmeleri


ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dikmesi Kauçuk Tabanlı Tabelalı TR6007

11914
₺693,00 ₺577,50 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dikmesi Kauçuk Taban 110 cm TR6008

10133
₺554,40 ₺462,00 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dikmesi Mıcır Taban 120 cm TR2141

11910
₺516,60 ₺430,50 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dikmesi Mıcır Taban 100 cm TR6003

11904
₺456,77 ₺380,64 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dilmesi MıcırTaban 65 cm TR6004

11897
₺517,87 ₺431,56 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dilmesi Kauçuk Taban 65 cm TR6005

11971
₺602,18 ₺501,82 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Dubalı Reklam ve Uyarı Dikmesi Kauçuk Taban 120 cm TR2142

12018
₺696,17 ₺580,14 + KDV


Uyarı ve Reklam Dikmeleri

Uyarı ve reklam dikmeleri, hem düzen almak için hemde uyarı sağlamak için kullanılan seyyar dikmelerdir. Bu dikmeler bir alanın düzenlenmesinde kullanılabildiği gibi üzerine asılacak uyarı, reklam ve trafik levhaları ile kişilere bilgi vermek için de kullanılmaktadır. Örneğin; araçlarımızın düzensiz bir şeklide park edilmesi sonucunda, birçok tatsız olayla karşılaşabilmekteyiz. Bu sebeple düzenli bir park yerine sahip olmak isteyen iş yerleri, bina, ev veya kurum sahipleri; park yerini düzenleyen uygun uyarı dikmelerini kullanmaktadır. Ayrıca park edilmez bir alanı göstermek için park edilmez trafik işaretinin olduğu bir dikme kullanmaktadır.  

Uyarı levhası dikme çeşitleri

Plastik dubası, kaldırım dubası, uyarı dubaları, reklam dubası gibi farklı çeşitler bulunmaktadır. Kaldırım dubası genellikle araçları istenilen düzene sokmak için kullanılır. Uyarı dubaları genellikle istenilen şeylerin yapılması için kullanılır. Örnek olarak; herhangi bir kurumun önüne araba park edilmesini istemeyen kişiler bu uyarı dubalarını kullanmaktadır. Bunun yanında kaldırım ve düşme tehlikesi bulunan alanlarda da uyarı dubası bulunmaktadır. Reklam dubaları ise genellikle hem yol yapım çalışmalarında kullanılan, hem de geniş yelpazesi olan iş alanlarında reklam ve uyarı amaçlı kullanılabilen ürünlerdir. Dubalı uyarı dikmesi park yerlerinin ayrılmasında kullanılmaktadır.  

Uyarı levhası dikmeleri nerelerde kullanılır

Kullanım alanı çok geniş olan uyarı ve reklam levhası dikmeleri genellikle; binaların önünde, park ve bahçelerin önünde, mağaza ve iş yeri önlerinde, hastane ve kamu bina önlerinde, trafik ve uyarı işaretlerinin kullanıldığı alanlarda, reklam panolarının kullanıldığı alanlarda, sürücü kurslarının eğitim alanlarında, inşaat çalışmalarında şantiyelerde farklı amaçlarla kullanılmaktadır. Kısaca; kullanım yelpazesi oldukça geniş olan bu dubaları günlük hayatımızın her yerinde görmek mümkündür. Bu dubalar kolay devrilmez ve zorlu saha alanlarına karşı oldukça dayanıklı ürünlerdir. Genellikle trafik levhaları ile birlikte kullanılan bu dikmeler için uygun Trafik Levhalarını sitemizde bulabilirsiniz.

Uyarı ve Reklam Dikmeleri Fiyatları

Hayatımızın her yerinde karşılaşabileceğimiz bu dubalar araçlarınızın düzenini kolayca sağlayabileceğiniz nitelikte olmaktadır. Hayatınızda vazgeçilmez ve kullanışlı olan uyarı ve reklam dubaları, en uygun fiyatlar ile istekirtasiye.com üzerinden beğeninize sunulmaktadır. Tek yapmanız gereken sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olanı ürünü sipariş vermektir. Eğer İkitelli’de uyarı ve reklam dikmesi arıyorsanız; siparişinizi verdiğiniz anda kendi servisimizle en hızlı şekilde kapınızdayız. Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz. En ucuz uyarı dubalarını; kolay ödeme yöntemleri ve hızlı teslimatımız ile istekirtasiye.com da bulabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.