%3
Cif Perfect Power Kireç ve Pas Temizleyici Sprey 435 ml
CİF

Cif Perfect Power Kireç ve Pas Temizleyici Sprey 435 ml

47922
₺79,06 ₺65,88 + KDV ₺81,50 ₺67,92 + KDV

%2
Asperox Mavi Güç Çok Amaçlı Ultra Temizleyici 1 lt
ASPEROX

Asperox Mavi Güç Çok Amaçlı Ultra Temizleyici 1 lt

46693
₺66,15 ₺55,12 + KDV ₺67,50 ₺56,25 + KDV

%3
Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 1 Lt.
PORÇÖZ

Porçöz Pas ve Kireç Çözücü 1 Lt.

42902
₺35,19 ₺29,32 + KDV ₺36,28 ₺30,23 + KDV

PORÇÖZ

Porçöz Pas ve Kireç Çözücü Sprey 750 ml

45590
₺38,99 ₺32,49 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.

%1
Ernet Süper Likit Pas ve Kireç Sökücü 1 lt
ERNET

Ernet Süper Likit Pas ve Kireç Sökücü 1 lt

46396
₺34,06 ₺28,38 + KDV ₺34,40 ₺28,67 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


Kireç Çözücüler

Banyo, tuvalet, klozet temizliğinin vazgeçilmez elemanlarından olan kireç çözücüler, sulardan kaynaklanan kireçleşmeye karşı son derece etkilidir. Çeşme sularının kireçli yapısı nedeniyle lavabolarda, klozetlerde biriken kireç artıklarının bir numaralı düşmanıdır. Çaydanlık gibi kireçlenen mutfak gereçlerinizin temizlenmesinde de kullanılabilir. Kısacası vücudunuzdaki kireçlenmeler hariç her türlü kireçlenmelere karşı kullanılabilir :)

Kireç Çözücü Seçerken Nelere Dikkat Etmeli: Size en uygun kireç sökücüyü seçerken dikkat etmeniz gereken bazı kriterler vardır. Öncelikle marka olarak bilinen veya daha önce denemiş olduğunuz bir markanın ürününü tercih etmek, memnuniyet açısından size fayda sağlar. İkinci olarak içerisindeki çözücü maddelerin oranına bakmak gereklidir. Sizin ihtiyacınızı karşılayacak minimum oran bu konuda yeterli olacaktır. Üçüncü olarak sadece kireç sökücü özelliğinin yanında pas sökücü özellik de arıyorsanız, bu tarz etiketlenmiş ürünleri tercih etmelisiniz.

Kireç Çözücü Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli: İçerisindeki kimyasal maddelerden dolayı göz gibi hassas noktalarla temasından kaçınılmalıdır. Cildinize mümkün olduğunca temas etmemesi için eldiven kullanarak temizlik yapılması daha uygundur. Ürünün yutulması da ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle özellikle çocukların ulaşamayacakları yerlerde tutulması gerekmektedir.

Esenyurt’ta En Ucuz Kireç Çözücüyü Nereden Bulabiliriz

Esenyurt bölgesine yakın ikamet ediyorsanız, aradığınız en uygun kireç sökücüyü hemen ayağınıza getiriyoruz. Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın, İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın. Tüm Türkiye’ye en hızlı kargo hizmeti ile ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Daha hızlı bir şekilde ve görerek alışveriş yapmak istiyorsanız, sizi Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize bekliyoruz. Misafirimiz olarak çayımızı içerken, aradığınızı hızlı bir şekilde temin etmenin keyfini yaşarsınız.