Kulaklıklar


ASONİC

Asonic AS1 Kulak İçi Mikrofonlu Kulaklık - Siyah

49839
₺56,69 ₺47,24 + KDV

ASONİC

Asonic AS-TWS7S Bluetooth Kulaklık - Siyah

49838
₺280,80 ₺234,00 + KDV

ASONİC

Asonic AS-TWS130 Bluetooth Kulaklık - Beyaz

49840
₺265,20 ₺221,00 + KDV

SNOPY

Snopy SN-BT55 Dıamond TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık - Siyah

49841
₺726,84 ₺605,70 + KDV

SNOPY

Snopy SN-BT55 Dıamond TF Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık - Beyaz

49842
₺726,84 ₺605,70 + KDV

S-LİNK

S-link Tws IPX4 TruePods Bluetooth Kulaklık - Siyah

49843
₺696,96 ₺580,80 + KDV

S-LİNK

S-link Tws IPX4 TruePods Bluetooth Kulaklık - Beyaz

49844
₺696,96 ₺580,80 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.

HYTECH

Hytech HY-G9 Banner Mikrofonlu Gaming Kulaklık Siyah/kırmızı

49837
₺249,60 ₺208,00 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


Telefon Kulaklıkları

Bireyselliğin daha da arttığı bu günlerde telefonlarımızla yaptığımız tüm sesli işlemler sadece bizim duyabilmemiz için telefon kulaklığı kullanmak bir zorunluluktur. Ayrıca telefonların uzun süreli beyin bölgesine yakın bir şekilde  tutulmaması gerektiği uzmanlar tarafından sıklıkla dile getirilmektedir. Telefonunuzu daha rahat ve esnek bir şekilde kullanmanızı sağlayan cep telefonu kulaklıkları hem sağlık açısından sizi bir tehlikeden uzak tutmakta hem de dış dünyadan sizi biraz soyutlayarak size ait özel bir dünya oluşturmaktadır. Günümüzd telefon kulaklıkları yönünden bir çok farklı model ve marka karşımıza çıkmaktadır. Bunlar arasından tercih yaparken nelere dikkat etmeliyiz.

Telefon kulaklığı seçerken nelere dikkat etmeli?

Amaç: Kulaklığınızı ağırlıklı hangi amaç için aldığımızı iyi belirlemek gerekiyor. Sadece iletişimde mi kullancaksınız, müzik ve film gibi medya unsurlarını mı ağırlıklı takip edeceksiniz, oyun oynamak için telefon oyuncu kulaklığına mı ihtiyacınız var? Bu amaca göre fiyat performans özelliklerine dikkat etmek gerekmektedir.

Model ve özellikler: Genelde telefonlar kulak üstü ve kulak içi olacak şekilde iki farklı modelle karşımıza çıkmaktadır. Kulak içi olanlar daha portatifdir ancak kulak içine uyma ve zamanla kirlenme sorunlarına yol açabilmektedir. Kulak üstü kullanılanlar ise daha iyi ses kalitesine sahip olmakla birlikte kafalarda sıkma problemi vardır.Ayrıca, kulaklık üzerinde fonksiyonel tuşlar olması kulaklığınızı kullanırken size büyük kolaylıklar sağlayabilir. En basit özellikler arasında telefon açma tuşu, ses ayarlama tuşları sayılabilir. 

Kablolu – kablosuz kullanımı: Telefon kulaklığı kablosuz ve kablolu olarak iki farklı yöntemle kullanılmaktadır. Kablo karmaşasından sıyrılarak cihazınızla aranızdaki mesafenin kablo uzunluğuna bağlı olmamasını istiyor ve yanınızda taşıma açısından daha portatif bir ürün arıyorsanız kablosuz kulaklıklar idealdir. Genel olarak telefon kulaklığı bluetooth teknoloji sayesinde kablosuz bir duruma gelmektedir. Ancak kablosuz kulaklıkların temel sorunu mesafe ve şarj süreleridir. Bu tarz kulaklıkları tercih ederken uzun şarj süresine ve ihtiyacınız olacak kadar mesafe çekim kapasitesine sahip kulaklıkları tercih etmek daha uygundur.  Telefon kulaklığı kablolu olarak kullanılır, devamlı şarj etmek gibi problemlerle uğraşamam diyorsanız, tercih  kablolu kulaklıklar olmalıdır. Ancak kablolu kulaklıkların temel sorunu ortada bir kablonun olması ve iş yaparken elinize ayağınıza dolaşmasıdır.

Bütçe: Yukarıda belirtilen özelliklere baktıktan sonra bütçenize uygun tercihleri seçmek gerekmektedir.

Telefon kulaklıklarında sık rastlanan sorunlar

Telefon kulaklığı neden bozulur? Bozulmanın en büyük etkileri malzemenin kalitesi, kullanıcı hataları veya teknik sorunlardır. Aldığınız ürünün üretildiği malzemeler kaliteli değilse genelde ürünün dış yüzünden başlayarak iç aksamındaki elektronik devreler üzerinde de kısa sürede deformeler meydana gelmektedir. Bu durumdan kaynaklanan sorunlar özetle; telefon kulaklığı cızırtı şeklinde ses çıkarabilir, telefon kulaklığı çalışmayabilir,  telefon kulaklığı teki çalışmıyor olabilir, telefon kulaklığı kulağınızda durmuyor olabilir, telefon kulaklığı yankı yapıyor olabilir, telefon kulaklığı mikrofonu çalışmıyor olabilir. Kullanıcı hatalarından kaynaklanan sorunlar kabloların kullanma talimatında belirtilen şekilde kullanılmamasından kaynaklanmaktadır. Kabloların kırılması, telefon giriş jaklarının sert şekilde çıkartılıp takılması, uygun şarj sürelerine dikkat edilmemesi gibi sorunlardır. Teknik sorunlar ise genelde kullanıcıların cihazlara uygun ayarları yapamamasından veya cihaz ile kulaklıkların uyumsuz olmasından kanynaklanan sorunlardır. Bunları özetlersek;  telefon kulaklığı algılamıyor olabilir, aldığınız telefon kulaklığı desteklemiyor olabilir, telefon kulaklığı tanımıyor olabilir, telefon kulaklığı görmüyor olabilir, telefon hep kulaklık takılı gösteriyor olabilir, telefon kulaklık girişi temassızlık yapıyor olabilir. Bunların önüne geçmek için güvendiğiniz markaların ürünlerini tercih etmeli, kullanma kılavuzunda belirtilen hususlara dikkat etmeli, cihazlar üzerinde uygun ayarları yapmaya özen gösterilmelidir.

Cep telefonu kulaklığı, fiyat ve modelleri

Telefon kulaklık çeşitleri günümüzde o kadar fazla sayıda oldu ki, tercih yapmak günden güne zorlaşmaktadır. Telefon kulaklığı önerisi veya tavsiyesi yapan bir çok yer ve satıcı vardır. Bu durumda; telefon kulaklığı kaliteli olsun istiyor ve en ucuz telefon kulaklığına en hızlı şekilde sahip olmak istiyorsanız, güvenilir markaların satıldığı İş’te Kırtasiye dünyasını ziyaret etmelisiniz. En hızlı şekilde  en iyi telefon kulaklığına sahip olmak için sizi Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize bekliyoruz. Misafirimiz olarak bir çayımızı içerken, aradığınızı hızlı bir şekilde temin etmenin keyfini yaşarsınız. İnternet sitemizden en uygun telefon kulaklığını seçtikten sonra siparişinizi verdiğinizde; eğer Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerde ikamet ediyorsanız kendi servis imkanlarımızla anında kapınızdayız.

En iyi kulaklık modelleri ve en uygun kulaklık fiyatlarını nerede bulurum diyorsanız, doğru adres İş’te Kırtasiye.com. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.