Baskılı Bayraklar


İşte Kırtasiye

Gönder Bayrak

47589
₺72,00 ₺60,00 + KDV

İşte Kırtasiye

Baskılı Masa Bayrağı

47588
₺72,00 ₺60,00 + KDV ₺109,20 ₺91,00 + KDV

İşte Kırtasiye

Baskılı Yelken Bayrak

47587
₺163,20 ₺136,00 + KDV


Yelken Bayrak Çeşitleri ve Fiyatları

Yelken bayrak tanıtımlarda en çok tercih edilen reklam ürünüdür. Mağaza önlerinde, açılışlarda, özel günlerde, sponsorluklarda marka tanıtımı açısından en kullanışlı ürün halindedirler.

Yelken bayrak aynı zamanda plaj bayrak ve olta bayrak olarak da bilinirler. Plaj bayraklarınızın üzerine dilediğiniz fotoğraf, yazı ve görsel baskılayabileceğiniz reklam ürünleri arasında yer almaktadırlar. Kolay taşınabilirliği ve esnekliği bakımından dilediğiniz her alanda kullanım imkanı da sunmaktadırlar. Bu sayede dilediğiniz her alanda daha çok fark edilme imkanınız vardır.

Yelken Bayrak Kullanım Alanları

Örneğin sponsoru olduğunuz bir konser alanı düşünelim. Markanızı veya ürününüzü tanıtmak adına o güne özel yelken bayrak tasarlayabilir ve markanızın birçok kişi tarafından merak uyandırmasını ve tanımasına ön ayak olabilirsiniz.

Ya da mağazanızın yoldan geçen insanlar için daha dikkat çekici olmasını isteyebilirsiniz. Tabelanızın yanı sıra bu olta bayrakları kullanarak diğer kişiler için marka reklamınızı yapmanız mümkün. Olta bayraklar yapısı bakımından rüzgarın yönüne göre yön değişikliği yapması sayesinde de üzerinde bulunan görsel ve yazılarınız her zaman okunabilir ve görünebilir halde duracaklardır.

Yelken bayrak İstanbul içerisinde en kullanışlı ve en uygun fiyatlar ile iç ve dış mekan fark etmeksizin dilediğiniz her alanda yelken bayrakları kullanmak için istekirtasiye.com’u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Yelken bayrak ölçüleri tasarım ölçülerine göre belirlenebilmektedirler. Genellikle karşılaştığımız ölçüler 75x300 cm daha çok tercih edilmektedir.

Yelken Bayrak Fiyatları

Yelken bayrak marka tanıtımınız için en kullanışlı reklam ürünüdür. Üzerine yapacağınız baskılar ile çok dikkat çekeceksiniz. Yaptırmak istediğiniz görseli ürün sayfasından yükleyebilir ve en dikkat çekici yelken bayraklara sahip olabilirsiniz. Bayrak baskı fiyatları istekirtasiye.com’da en ucuz fiyatlar ile sizlerle. Hem kaliteli hem de ucuz olsun istiyorsanız en doğru adres istekirtasiye.com olacaktır. Üstelik aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz.