Baskılı Kupalar


İşte Kırtasiye

Standart Sublimasyon Beyaz Kupa Bardak

47522
₺102,72 ₺85,60 + KDV

İşte Kırtasiye

Porselen Kupa Bardak - İçi Ve Kulbu Siyah

47567
₺137,28 ₺114,40 + KDV


BASKILI KUPALAR

Sevdiklerinizi çok özel bir hediye ile şaşırtmak onlara sürpriz yapmak, ya da tanıtım amaçlı firmanıza ait logolu bir çalışma yapmak istemez misiniz? Çeşitli kupa bardaklar üzerine dijital baskılar artık İşte Kırtasiye’de. İster düz beyaz kupa bardaklara ister sıcakta renk değiştiren bardaklara baskılar yaptırın hepsinde müthiş baskı kalitesini yakalayın.

Baskılı kupa bardak çok özel bir hediyedir. Eşinize, annenize çocuklarınıza fotoğraf baskılı sihirli kupa veya isim baskılı kupa bardak hediye edin hediyeniz kalıcı olsun. Her ellerine alıp kahvelerini yudumlarken sizleri hatırlasınlar. Yılbaşlarında veya bayramlarda müşterilerinize logolu baskılı kupa hediye edin.

Baskılı Kupa Modelleri

Kendi baskı tesislerimizde İşte Kırtasiye grafik ekibi tarafından size özel tasarlanan çalışmalar veya sizin tarafınızdan getirilecek her türlü çalışmalar istekleriniz doğrultusunda sihirli kupa bardak (renk değiştiren) veya düz kupa bardaklar üzerine basılabilir. Harf baskılı kupa veya İsim baskılı kupalar da vereceğiniz listeler dâhilinde tesislerimizde yapılabilmektedir.

Baskılı Kupa Bardak Fiyatları

İşte Kırtasiye dijital baskı tesislerinde baskısı yapılan hediyelik kupalar en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir.