Barkod Yazıcılar


ARGOX

Argox OS-214 Plus Barkod Etiket Makinesi 203 DPI

10104
₺7.839,08 ₺6.532,57 + KDV


BARKOD VE ETİKET YAZICILARI

Barkod yazıcılar barkod basmak için kullanılan cihazlardır. Barkod yazıcılar ile basılan barkodlar daha dayanıklıdırlar. Barkod ve etiket yazıcıları kullandığımız alanlarda, iş hayatımızda etiket veya barkodları hızlı şekilde basmalarına olanak sağlar performans ve verimlilik en üst düzeydedir. Baskılarımızı otomatik bir şekilde yapıp maliyetten tasarruf etmeniz mümkün olacaktır. Etiket yazıcı makinesi ile ürünlere etiket baskısını kolayca yapabilirsiniz. Barkod etiket, kullanım alanı olarak sınırsız bir zenginliğe sahiptir; hemen hemen her sektörde ve her alanda bu etiketlere ihtiyaç duyulmaktadır. Barkod makinesi ; Kısa sürede onlarca, yüzlerce ürünü satın alabilir, ödemesini yapabilir ve düzenli, hızlı bir şekilde stok yönetimi yapılabilir. Termal yazıcı genellikle kağıt şeffaf film tabakası ile kaplı karanlık film oluyor bir süre sonra ısıtılır ve daha güzel görüntü elde edilir. Termal yazıcı baskı özelliğinde olan barkod yazıcılarda toner ve mürekkebe ihtiyaç duymayız ve baskılarımızı kolayca yapabiliriz. İstekirtasiye.com sizler için en kaliteli barkod ve etiket yazıcılarını bir araya getirmiş olup, en kaliteli ürünleri stokları arasında her zaman bulundurmaktadır.

Aynı zamanda birçok barkod ve etiket yazıcı çeşitleri vardır. Çeşitliliğe sahip olan bu yazıcı çeşitlerini, iş yerinizin ihtiyacı olan barkod ve etiket yazma makineleri ile çeşitlendirip, kolay hale getirmeniz oldukça mümkün olabilir. Barkod yazıcı çeşitlerini hemen şimdi İşte Kırtasiye’den inceleyebilirsiniz. Barkod ve etiket yazıcılar günümüzde birçok farklı sektörden farklı iş yerlerinin tercihlerindendir. Küçük boyutları olan bu makineler çeşitli tasarımlarıyla kullanışlıdırlar.

Argox barkod yazıcı alanında en çok tercih edilen ve işimizi en çok kolaylaştıracak olan bir barkod yazıcı çeşididir. Hem ebatları sayesinde yer kaplamayacak hem de barkod yazıcı sayesinde hızlı bir şekilde baskımızı yapabiliyor olacağız.

ETİKET YAZICI FİYATLARI

İş hayatına sahip olan kişilerin; işlerini kolayca halletmesine olanak sağlayan barkod ve etiket yazıcılarımızın fiyatları markadan markaya değişiklik göstermektedir. Her bütçeye uygun barkod yazıcı fiyatları ve etiket yazıcı fiyatları sizlerin beğenisine sunulmaktadır. En iyi ve en uygun etiket yazıcılarını istekirtasiye.com üzerinde bulup, kolaylıkla inceleyebilir ve kolay ödeme avantajları ile satın alabilirsiniz.