Karton Bardaklar


TAROKS

Taroks Coffee Desen Karton Bardak 7 Oz 50li

47736
₺21,11 ₺17,59 + KDV

TAROKS

Taroks Coffee Desen Karton Bardak 7 Oz 50li (60 Adet)

47736-K
₺1.242,12 ₺1.035,10 + KDV

ONLY

Only My Cup Karton Bardak 4 Oz 50 li

43558
₺14,58 ₺12,15 + KDV


Karton Bardaklar

Ofislerde sıkça kullanılan bir diğer malzeme ise karton bardak. Karton bardakların kullanım amacı genellikle kullan at olduğu için kalabalık iş yerlerinde cam bardaklara kıyasla bu karton kağıt bardaklar vazgeçilmez bir malzemedir.

Karton Bardak Kullanım Alanları

Gün içerisinde ofis ve okullarda çok sayıda su tüketilmektedir. Ofisler ve okullar çok kalabalık olduğu için her insana yetecek kadar cam bardağı bir alana toplamaya çalışmak yerine birbirlerinin içine geçirilerek muhafaza edilebilen ve bu sayede yer kaplamayan aynı zamanda ise sıvıya dayanıklılığı olan kullan at karton bardaklar tercih edilir. Gün içerisinde hepimiz çok fazla su ihtiyacı duyabiliyoruz. Gerek soğuk içecekler gerekse sıcak içecekler için kullanılabilen bu bardakların aynı zamanda plastik olarak üretimi de var. Fakat sıcak içecekler için karton bardaklar olmazsa olmazdır. Sıcak bir kahve ya da çayı elimizde tutarken karton bardak sayesinde ısıyı azaltarak daha rahat tutabiliyoruz. Karton bardakların karton oluşuna rağmen herhangi bir sağlıksız bir durum söz konusu değildir.

Evinizin bahçesinde bir doğum günü partisi yaptığınızı düşünelim. Bir sürü insanın davetli olduğunu varsayacak olursak yemeklerinizi veya tatlılarınızın yanında sunduğunuz birçok içecek çeşidi de olacaktır. Doğum günleri gibi kalabalık ortamlarda kişiler hangi bardağın kendine ait olduğunu unutabiliyor ya da farklı bir içecek daha içmek isteyebiliyor. Bu durumlarda çok fazla bardağa ihtiyaç duyacaksınızdır. Burada en pratik çözüm tabii ki karton bardaklar olacaktır. Kullan at karton bardaklar ile isteyen istediği kadar bardak kullanabilecek ve bulaşık derdi de olmayacak.

Karton Bardak Modelleri Ve Fiyatları

Karton bardaklar birçok modele sahiplerdir. Dilerseniz kendi logonuzu bastırabiliyorken, logoyu temsil etmesine gerek duymadan direk gündelik amaçla kullanacağınız modellere de başvurabilirsiniz. Logolar, özel günler (fuar, tanıtım) için mantıklı olabilirler.

Birçok karton bardak ölçüsü vardır. 4 oz karton bardak, 7 oz karton bardak, 12 oz karton bardak gibi ölçülere sahip olan bu karton bardaklar gündelik hayatta genellikle 7 oz olarak tercih edilir. Bu da yaklaşık olarak 190 ml olarak bilinir.

Kağıt bardak fiyatları tahmin edildiğinden çok daha maliyetlidirler. Toplu şekilde satın alabileceğiniz bu karton bardakları özellikle kalabalık sektörde, mevkide çalışıyor iseniz çok sayıda satın alarak yedekte de bulundurabilirsiniz. Ofis ve ya okulda sıkça kullanılan 7 oz karton bardak fiyatlarını istekirtasiye.com üzerinden araştırabilir ve kapıda ödeme avantajından yararlanabilirsiniz!