Dosya ve Klasörler

Bu kategoride herhangi bir ürün bulunamadı.


Dosyalar ve Geniş Klasörler

Rengarenk dosyalar ve geniş klasörler hem ofis çalışanları hem de öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu ürünler ile dosyalarınızı düzenleyebilirsiniz. Aradığınız belgeyi ya da sınav notlarınızı bulabilmek için onları düzenli bir şekilde ayırmanız işlerinizin düzene girmesine yardımcı olacaktır.

Geniş klasör ile masaüstünüzü düzenleyebilirsiniz. Belgelerinizi, notlarınızı ya da sizin için önemli olan evrakları bu dosyalar sayesinde düzenleyebilirsiniz. Çıtçıtlı dosya ise kullanımı daha kolay olan dosya çeşitlerindendir. Daha çok öğrenciler tarafından tercih edilen bu ürünün pek çok renk çeşidi bulunmaktadır. A3, A4 ve A5 gibi boyut seçenekleri de bulunmaktadır, size uygun dosyayı rahatlıkla seçebilirsiniz. Bazı çıtçıtlı dosyaların içerisinde bölmeler bulunmaktadır, böylelikle birden fazla farklı belgeyi dosya içerisinde depolayabilirsiniz. Telli dosya ise genellikle ödev teslimlerinde tercih edilmektedir fakat ofis içerisinde de kullanılmaktadır.

Geniş klasörlere, şeffaf dosyalara, çıtçıtlı dosyalara ve telli dosyalara ihtiyacınız var ise İşte Kırtasiye’ye göz atabilirsiniz.