Flipchart Kağıdı


INTERPANO

Interpano Flipchart Kağıdı Askılı 64x90 30 Yaprak INT-698

44454
₺302,40 ₺252,00 + KDV

MAS

Mas 3692 Flipchart Askılı 64 x 90 Kareli 25 Yaprak 80 gr

46341
₺442,08 ₺368,40 + KDV

PANDA

Panda Flipcard Kağıdı 64 x 90 cm 4x25 100 Yaprak PAN431

48730
₺1.256,64 ₺1.142,40 + KDV

KRAF

Kraf 703G Flipchart Kağıdı Rulo 64x90 cm 25 Yaprak

49970
₺259,20 ₺216,00 + KDV


Flipchart Kağıdı Nedir?

Flipchart kağıdı nedir? Flipchart kağıdı, iş yerlerinde ve ofislerde, toplantı salonlarında sıkça karşılaştığımız, üst üste konulan battal boy kağıtların olduğu ve sayfaları çevrilebilen, bir nevi yazı tahtası kağıdıdır. Yazı tahtasına asılarak veya yapıştırılarak kullanılabilir. Katılacağınız bir toplantı için önceden hazırlandığınız, üzerine konunuz ile ilgili şemaları veya çizimleri çizerek, gerekli bilgileri yazdığınız bu kağıtları dilerseniz bant ile duvara asabilir ya da uygun bir panoya tutturabilirsiniz. Bu kağıtlı sunum tahtası sayesinde fikirlerinizi daha rahat ifade edebilecek ve toplantı esnasında kağıtlardaki görseller sizin daha kolay anlaşılabilmenizi sağlayacaktır. Flipchart kalemleri ve bazı markerlar ile çizime uygundur, dağılma ve lekelenme yapmaz. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen yapışkanlı flipchart kağıdı herhangi bir raptiye veya iğneye ihtiyaç duymadan her yüzeyde kolay kullanım imkanı sağlamaktadır. Yapıştırdığınız yüzeyden kolayca sökülür ve iz bırakmaz, tekrar kullanılabilir. Rulo şeklinde olup, özel kutusu içinde saklanabildiğinden çekmecelerinizde yer kaplamaz, kolay taşınabilir ve dış etkenlere karşı koruyabilirsiniz. Başarılı bir şekilde sunumlarınızı gerçekleştirmenize yarayan flipchart kağıdı şirketler ve iş yerleri için oldukça önemlidir. En uygun fiyatlı flipchart kağıdını İş’te Kırtasiye.com sitemizden bulabilir, ihtiyacınız olan ürünü tek tıkla sipariş edebilirsiniz. Ofisleriniz ve iş yerlerinizde işinizi kolaylaştıracak her şey İş’te Kırtasiye.com’da!

Filpchart Kağıdı Ölçüleri Nedir?

Ofislerinizin ve iş yerlerinizin olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan flipchart kağıdı ölçüleri ihtiyacınıza ve kullanılacak yüzeyin büyüklüğüne göre değişmektedir. 60 cm’den 200 cm’e kadar çıkabilen ebatları ile sizin için en uygun ölçüyü seçebilirsiniz. Yerleştireceğiniz veya yapıştıracağınız yüzey genişliği fazla ise büyük boylardaki kağıtları kullanmanız toplantı sırasında hem sunumunuzu daha etkili bir hale getirecek hem de kağıt üzerine çizdikleriniz ve yazdıklarınız daha net bir şekilde görülebilecektir. Flipchart kağıdı çok farklı ebatlarda üretilse de en çok kullanılan ölçüler, 64 cm x 90 cm, 70 cm x 100 cm, 60 cm x 80 cm, 90 cm x 120 cm’dir.

Flipchart Kağıdı Ne İşe Yarar?

Peki, flipchart kağıdı ne işe yarar, nerelerde kullanılır? Tüm planlı ya da plansız toplantılar için her an hazır bir çözüm sunan flipchart kağıdı, çevrilebilen sayfaları sayesinde sunumunuzun başından sonuna kadar tüm bilgileri kağıtlar üzerinde muhafaza eder, böylelikle geri dönüp tekrar etmeniz kolaylaşır ve altını çizmek istediğiniz önemli konuları tekrardan hatırlatabilmenizi sağlar. Flipchart kağıdını sunum ve toplantı öncesi hazırlanırken kullanabilirsiniz. Bu durum size sunum sırasında zaman tasarrufu ve pratiklik sağlar. Kolay taşınabilirliği sayesinde sürekli ortam değiştirerek sunumlar gerçekleştiren veya seminerler düzenleyen kişiler için oldukça önemli bir üründür. Sayfa çokluğu sayesinde beyin fırtınası yapılacak ortamlarda tüm fikirler yazılabilir ve kolayca tekrar gözden geçirilebilir. Sunumlarınızı daha etkili ve güçlü bir hale getirmek için renkli kalemler ile kullanabilir ve uzun cümleler yerine tek kelimelik yazılar yazabilirsiniz. Flipchart kağıdını sadece sunumlarınızda değil, ofisinizin istediğiniz yerine asarak duyuru ve hatırlatmalarınızı da kolayca yapabilirsiniz.

Flipchart Kağıdı Çeşitleri

Flipchart kağıdı çeşitleri oldukça fazladır. Kareli, çizgili ve düz olmak üzere farklı desenlere, yaprak sayılarına ve renklere sahiptir. Hangi desen ihtiyaçlarınıza çözüm sunabilecekse onu tercih etmenizi tavsiye ederiz. Şema ve grafik çizimlerini sıkça kullanacaksanız kareli flipchart kağıdı daha düzgün çizgiler çizmenize yardımcı olacaktır. Sadece bilgilendirici yazılar ve küçük notlar yazacaksanız çizgili flipchart kağıdı işinize daha çok yarayacaktır. Doğaçlama çizim yapıp, daha fazla görsel kullanmak isterseniz desensiz düz kağıtlar kullanmanız gerekir. Sayfa sayılarını da yine gereksinimleriniz doğrultusunda seçmelisiniz. Çoklu sayfa sayıları flipchart kağıdınızı daha uzun süre kullanmanızı sağlar ancak taşımanız zorlaşabilir. Tüm unsurları göz önünde bulundurduğunuzda sizin için ideal olan tüm flipchart kağıtlarını İş’te Kırtasiye.com avantajlı fiyat seçenekleri ile size sunuyor. Toplantılarınızda ve ofislerinizde işinizi kolaylaştıracak ürünler ve aradığınız her şey tek çatı altında sizlerle! İş’te tercihiniz, İş’te Kırtasiye!