Küp Not Kağıtları


KRAF

Kraf 117G Küp Blok 8X8 cm Renkli

46346
₺35,64 ₺29,70 + KDV

KRAF

Kraf Küp Bloknot Beyaz 8X8 cm 115G

45812
₺29,16 ₺24,30 + KDV

TOSCANA

Toscana Küp Blok Not Kağıdı 8x8 cm 500 Yaprak

49506
₺24,30 ₺20,25 + KDV

İşte Kırtasiye

İşte Kırtasiye Küp Blok Not 9x9 cm 400'lü

42627
₺28,90 ₺24,08 + KDV ₺31,68 ₺26,40 + KDV


Küp Not Kağıtları

Genelde kare biçiminde kesilen ölçüleri ihtiyaca göre değişebilen not kağıtlarının üst üste yerleştirilmesi ile oluşan not kağıtlarına küp not kağıdı denir. Bu kağıtlar hafif bir yapıştırıcı ile uç kısımlarından birbirine bağlanmış ve özel dizayn edilen küp not kağıdı kutusu içerisine yerleştirilmiş olarak sunulmaktadır. Ofis kırtasiye malzemelerinin en çok tercih edilen ürünleri arasında şüphesiz küp not kağıtları da yer alır. Ofis hayatında neredeyse her masanın üzerinde görebileceğiniz küp not kağıtları tahmin edilenden çok daha pratik bir kağıt türüdür. Ebatları bakımından küçük bir ölçüye sahip olsalar bile ofislerin kurtarıcısı konumundadır. Masanızın üzerinde ve elinizin altında bulunduracağınız bu küp not kağıtları sayesinde; en önemli notlarınızı hiçbir aksama olmadan not edebileceksiniz.

Küp not kağıtları nerelerde kullanılır

Ofislerin vazgeçilmezi olan özellikle de masa üstlerinde bulundurulan bu küp notluklar en acil anlarınızda her zaman yardımcınız olacaktır. Bir telefon görüşmesi esnasında müşterinizin size belirtmiş olduğu önemli püf noktalarını, telefon bilgilerini ya da herhangi bir önemli detayı, patronunuza iletmek üzere söylemeniz gereken hususları vs. telefon esnasında kağıt bulma derdini yaşamadan küçük küp kağıtlarınıza kolaylıkla yazabilirsiniz. Özellikle gündelik kullanımlarda pratikliğini çok iyi hissedeceksinizdir. O gün içerisinde yapmanız gereken işlerinizi not ederek gözünüzün önünde fazla yer kaplamadan muhafaza da edebilirsiniz.

Küp not kağıtları promosyon olarak kullanılır mı

Küpnot çeşitleri arasında birçok kullanışlı ürün bulunmaktadır. Bu küp kağıtlarını tercihinize göre firmanızın logo ya da logosuz olarak kullanabilirsiniz. Firmanızın logosunun bulunduğu bir küp notluk firma algınızı da yükseltebilecektir. Aynı zamanda genellikle beyaz renkte tercih ediliyor olsa bile renkli küp blognotlarını da ofisinizde bulundurarak renkli bir masa üstü görüntüsü de elde edebilirsiniz. 

Küp not kağıtları fiyatları

İstekirtasiye.com sizler için ofisinizin ihtiyaçlarını karşılayacak bütün ürünleri bulundurarak beğeninize sunmaktadır. Ofis kırtasiye malzemelerinden ofis mutfak ihtiyaçlarınıza kadar her türlü ürünü adresimiz üzerinden kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Ofislerin olmazsa olmazı olan küp not kağıdı fiyatları en ucuz ve en uygun fiyatlar ile İşte Kırtasiye’den kolaylıkla ilgili kategori üzerinden inceleyebilir ve dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz. Alanında en kaliteli küt notluk markalarını sizler için bir araya getirdik. 

Eğer İkitelli’de küp not kağıdı arıyorsanız siparişinizi verdiğiniz anda kendi servisimizle en hızlı şekilde kapınızdayız.  Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz.