Toz Şekerler


BAL KÜPÜ

Bal Küpü Toz Şeker 5 Kg

45615
₺200,79 ₺198,80 + KDV

IRMAK

Irmak Toz Şeker 1 Kg

48808
₺41,80 ₺41,39 + KDV

IRMAK

Irmak Stick Şeker 4 Kg

48809
₺255,13 ₺252,60 + KDV

IRMAK

Irmak Toz Şeker 5 Kg

48383
₺209,07 ₺207,00 + KDV


Toz Şekerler

Sofra Şekeri, toz şeker veya normal şeker olarak adlandırılan beyaz şeker, Kuzey Amerika ve Avrupa başta olmak üzere oldukça yaygın olarak kullanılan, rafine etme işlemi geçirmiş olan şeker pancarı veya şeker kamışından imal edilen şekerlerdir. Gün içerisinde içtiğimiz çay, kahve gibi içecekleri tatlandırmak ve daha leziz bir hale getirmek için sıklıkla kullanırız. Ayrıca yapılan tatlılar ve bazı yemeklerin içerisinde de sıklıkla kullandığımız şekerlerin başında gelmektedir. Şeker dendiğinde ilk akla toz şeker gelmektedir. Hayatımızın her alanında bulunan bu ürün, birçok çeşide sahiptir. Klasik beyaz toz şekerleri, kek, pasta ve sütlü tatlı gibi ürünlerde mutlaka kullanılır. Özellikle pastane ve tatlıcılar çok fazla tercih etmektedir. Ev veya iş yerlerinde muhakkak bulundurulması gereken bir üründür. Sanayi Devrimi öncesinde sadece elit kesimin tüketebildiği bir ürün olan şeker, sanayileşme ve üretimin hızlanması sayesinde artık her kesimin ulaşabildiği değerli bir üründür. Şeker sayesinde içecek ve yiyeceklerimizi tatlandırmayı ve daha lezzetli bir hale getirmeyi başarabiliriz. Aynı zamanda bizi daha enerjik ve zinde yapan etken maddeler sayesinde daha mutlu ve keyifli bir hale geliriz. Çünkü tükettiğimiz şeker bir süre sonra vücudumuzda beyine uyarıcılar göndererek mutluluk hormonu salgılamamızı sağlar. Bu sayede bir anda vücudumuzdaki şeker seviyesi dengelenir ve bizim daha enerjik bir hale gelmemizi sağlar.

Toz Şeker Çeşitleri

En çok kullandığımız ve tükettiğimiz ürünlerin başında gelen toz şekerler üretim koşulları ve hammaddelerine göre çeşitlilik göstermektedir. Beyaz toz şeker genellikle içecek ve yiyeceklerimizin lezzetini arttırmak için sıklıkla kullanılsalarda son yıllarda piyasaya giren ve daha az kalorili esmer şekerler de tiryakileri tarafından bolca kullanılmaktadır. Çok sık tüketilen bu ürünler genellikle kiloluk paketler halinde tüketicilere sunulmaktadır. 

Toz Şekerler Nerelerde Kullanılır?

Çay, kahve ve meyve suyu gibi içeceklerde, sütlü tatlılarda, keklerde, pastalarda ve bazı yemeklerin içerisinde sıklıkla kullanılan toz şekerler hayatımızı ve damaklarımıza renk katan başlıca gıda ürünlerindendir. Yiyecek ve içecekleri lezzetlendirdiği gibi aynı zamanda bizlerinde yüzünde tatlı bir tebessüm yaratan bu ürünler, vücudumuza girdiği andan itibaren bizlere mutlu hissettirir ve keyfimizi yerine getirir. Daha enerjik ve zinde hissederek daha verimli olmamızı sağlarlar. Aynı zamanda gün içinde ani şeker düşüşleri ve tatlı krizlerimizde bir kaşık şeker sayesinde hem içeceğimizi hem de tatlılarımızı daha lezzetli ve keyif verici bir hale getiririz.

Toz Şeker Fiyatları

Günlük olarak çok sık tükettiğimiz ürünlerin başında gelen Toz Şekerler markasına, doğal olup olmayışına, paketlenmesine veya ürünün kalitesine göre değişik fiyat seçenekleri ile çeşitlenmektedir. Ancak İş’te Kırtasiye.com olarak her bütçeye uygun bir seçeneği sizler sunduğumuz kategorimizden dilediğiniz ve size en uygun olan ürünü sadece tek bir tık ile sipariş edebilirsiniz. En ucuz toz şeker fiyatları ile sizlerleyiz. Üstelik gün içerisinde sık tükettiğimiz bir ürün olması sebebiyle çoklu paket tercihleri sizler için daha uygun bir fiyat oluşturacaktır. Örneğin 5 kiloluk bir pakette sizlere sunulan ürünler ile birim başına daha ucuz bir fiyat sizleri karşılar. Kategorimizde Irmak Kristal Toz Şeker 5 kilogramlık paket seçeneği ile daha avantajlı ve ekonomik bir seçenek sizleri beklemektedir.  Bu ürün ve daha binlercesini tek bir tık ile hemen sipariş edebileceğiniz İş’te Kırtasiye.com sitemizdeki dilediğiniz ürünü anında kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizin kalitesini daha yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler!