2008 yılında İstanbul Esenyurt’ ta kurulan şirketimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma prensibiyle büyüyerek 2013’te ikinci şubesini İstanbul İkitelli’de açmıştır.

Bizi Tanıyın

İstekirtasiye.com’ dan satın almış olduğunuz ürünleriniz ayrıca bir teslimat süresi belirtilmemiş ise 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Gün içerisinde 14:00’ den sonra vermiş olduğunuz siparişler, bir sonraki gün işleme alınır. İstanbul içi gönderilerde teslimat istekirtasiye.com sevkiyat araçları ile yapılır. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanan istisnai durumlar hakkında Müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderiler ise anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla siparişiniz teslim edilmektedir.

Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’ a uzaklığına göre, siparişin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği havale / eft olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, ilgili tutarın TARKAN DİJİTAL BASKI REKLAM KIRTASİYE İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

Resmi tatil ve hafta sonu günleri “1 günde teslimat” kapsamı dışındadır.

Mükemmel Teslimat Ağımız

İstekirtasiye.com’ dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilmesi için Türkiye’ nin önde gelen kargo firması Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir durumda, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle üyelik ve teslimat bilgileri kısmında belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru ve ulaşılabilir olduğundan emin olunuz.
Kargo şubesinden teslimat yada kayıtlı teslimat adresi dışındaki başka bir noktaya teslimat uygulamamız yoktur. Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahıs yada kuruma teslim edilmektedir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına alıcı onayı ile teslim edilen kişiye ait kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.