%3
Nestle Coffee Mate 5 gr 100'lü
NESTLE

Nestle Coffee Mate 5 gr 100'lü

43926
₺150,48 ₺148,99 + KDV ₺155,14 ₺153,60 + KDV

NESTLE

Nestle Coffee Mate Süt Tozu 400 gr

46487
₺93,20 ₺92,28 + KDV

%1
Nestle Coffee Mate Eko Kahve Kreması 500 gr
NESTLE

Nestle Coffee Mate Eko Kahve Kreması 500 gr

42876
₺99,59 ₺98,60 + KDV ₺100,60 ₺99,60 + KDV

NESTLE

Nestle Coffee Mate Süt Tozu Teneke 2 kg

43314
₺369,36 ₺365,70 + KDV

%2
Nestle Coffee Mate 5 gr 40'lı
NESTLE

Nestle Coffee Mate 5 gr 40'lı

47196
₺49,00 ₺48,51 + KDV ₺50,00 ₺49,50 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


KAHVE KREMALARI

Kahve gün içerisinde en sık tükettiğimiz içeceklerin başında gelmektedir. Ama kahvelerin sertliği bazı kullanıcıları rahatsız etmektedir. Kahvenin sertliğini kıran, daha yumuşak ve hafif bir içim imkanı sunan ana ürünlerin başında da süt gelmektedir. Süt ve kahvenin eşsiz uyumu ve lezzeti herkesin tercih ettiği bir birleşimdir. Süte alternatif olarak kahvelerde kullanılması için süt tozu ve kahve kremaları üretilmiştir. Dilediğiniz miktarda kahve kreması veya süt tozu kullanarak kahvelerinizin içimini yumuşatabilirsiniz.

Kahve Kreması Nedir?

Süte alternatif olarak kullanılan kahve kreması, kahvenin yoğun tadını dengeleyerek, sertliğini kıran, yumuşak içimli olmasını sağlayan bir üründür. Sade kahve tüketmeyi sevmeyenler için birebirdir. Toz kahve kremasının bir diğer adı da süt tozudur. Kahvenizin yoğun tadını krema sayesinde dengeleyebilir ve kahve keyfini bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Kahve kremalarının bir diğer özelliği ise kahvenize eklediğiniz süte kıyasla daha az yağ oranı barındırdığı için daha hafif ve hoş bir tat elde etmenizi sağlamaktır.

Süt Tozu Nedir?

Diğer bir adıyla kurutulmuş süt olan süt tozu, sütün tamamen kuruyana kadar buharlaştırma işlemine maruz bırakılmasıyla üretilen mandıra ürünüdür. Süt tozu üretimindeki amaçlardan bir tanesi de sütü koruyup, sütün raf ömrünü arttırmaktır. Sıvı halini soğuk bir ortamda saklamamız gerekirken buharlaşma işleminden sonra kuruyup toz haline gelen süt hem soğuk bir ortamda durması gerekmez hem de taşıması da kolaylaşmış olur. Böylelikle ulaşım ekonomisi için kütlesi azaltılmış olur. 

 

Süt Tozu ve Kahve Kreması ile Kahve Nasıl Yapılır?

Toz kahve kremaları genellikle granül kahvelerin yani hazır kahvelerin yapımında kullanılmaktadır. Çünkü tıpkı hazır kahveler gibi toz kahve kremaları da sıcak suyun içinde hızlıca çözünmektedir. Böylelikle kahve ve krema karıştırıldığında homojen bir kıvam elde edilmektedir. Elbette ki kahve kremaları, sadece hazır granül kahveler ile değil, filtre kahveler ve diğer kahve çeşitleri ile de kullanılabilirler. Tek yapmanız gereken kahvenin içerisine ekleyerek, çözünmesini ve erimesini sağlamaktır.

Peki, toz kahve kreması ile kahve nasıl yapılır? Eğer hazır kahveler ile kullanacaksanız, 1 tatlı kaşığı kahve içerisine 2 tatlı kaşığı kahve kreması en ideal ölçüdür. Fakat damak tadınıza ve arzu ettiğiniz kahve aromasının yoğunluğuna göre bu miktarı arttırıp azaltmak sizin tercihinize kalmıştır. Buna ek olarak, kahve kremasını filtre kahve veya espresso’larınızda kullanmak isterseniz, demlediğiniz bir fincan kahve içerisine yine damak tadınıza uygun olarak 2 – 3 tatlı kaşığı toz krema ilave edebilirsiniz. Toz kahve kremasını fazla karıştırmanıza gerek yoktur, bir kere karıştırdığınızda hızlıca çözünecektir.

Toz Kahve Kreması Markaları Nelerdir?

Kahve kreması, süt tozu, kahve beyazlatıcı veya tatlandırıcı ürünler çeşitlerine göre birçok marka tarafından üretilmektedir. Fakat en bilinen marka Nestle firmasının Coffee Mate markası adı altında ürettiği ürünlerdir. Sitemiz içerisinde Coffee Mate markasına ait farklı gramajlardaki ürünlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kahve Kreması Fiyatları

Kahvelerin en güzel eşlikçisi olan kahve kremalarının fiyatları gramajlarına ve çeşitlerine göre farklılık göstermektedir. Toz kahve kremalarını, çoklu paket seçenekleri sayesinde daha da uygun ve avantajlı bir şekilde satın alabilir, en kaliteli kremalar ile kahve keyfinizi arttırabilirsiniz. 

Ofislerde ve evlerde gün içerisinde sıklıkla tüketilen kahvelerin vazgeçilmezi kahve kremaları, ay sonunda oldukça büyük bir maliyet oluşturmaktadır. Bu nedenle bu ürünlerin toptan olarak temini veya büyük boy veya çoklu paketlerin seçilmesi giderlerinizde gözle görülür bir tasarruf sağlar. Birim başına düşen maliyetlerin azalmasını sağlarken aynı zamanda aynı kaliteden de ödün vermemiş olursunuz. Sitemiz içerisinden temin edebileceğiniz çoklu paket kahve kremaları şunlardır:

 

- Nestle Coffee Mate Süt Tozu Teneke 2 kg
-
Nestle Coffee Mate Kahve Kreması 170 gr
-
Nestle Coffee Mate Eko Kahve Kreması 500 gr
-
Nestle Coffee Mate Eko Süt Tozu 1500 gr
-
Nestle Coffee Mate 5 gr 100'lü

 

Damak tadınıza en uygun, kaliteli kahve kremaları, süt tozlarını ve binlerce avantajlı ürünü İş’te Kırtasiye.com sitemizde sizler için sunuyoruz. Aradığınız her ürünü sadece tek bir tık ile hemen sipariş edebilir ve güvenilir internet alışverişinin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizi daha yakından inceleyebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz!