İlk Yardım Malzemeleri


EAGLE

Eagle Ultra İş Yeri İlk Yardım Çantası IY-071

46034
₺460,35 ₺418,50 + KDV

DİĞER

Yangın Battaniyesi 150x180 Çantalı

46075
₺534,60 ₺445,50 + KDV

EAGLE

Eagle İş Yeri İlk Yardım Çantası IY-070

46108
₺356,40 ₺324,00 + KDV

SÜPER BAG

Süper Bag İlk Yardım Seti Dolu ASR-5015

48579
₺475,20 ₺432,00 + KDV

SÜPER BAG

Süper Araç İlk Yardım Seti Dolu ASR-5014

49430
₺251,04 ₺209,20 + KDV

DİĞER

Küçük Plastik Ecza Dolabı 52x48x13

10123
₺415,80 ₺378,00 + KDV


İlk Yardım Malzemeleri

Kaza olmasını kimse istemez, ancak bir kazanın ne zaman ve nerede başına geleceğini de kimse bilemez. İş yerinde çalışırken bir arkadaşınız kaza geçirebilir, evde siz otururken çocuğunuz düşüp yaralanabilir. Esas olan kazanın önlenmesine yönelik tedbirleri alabilmektir ki; bu konu iş güvenliğinin konusudur. Ancak alınan her tedbire rağmen bazen yine de kazalar olabilir. Kazanın sonuçlarının hafifletilmesinin iki önemli yönü vardır. Birincisi ilk yardım ikincisi doğru tıbbi müdahale.

İlk yardım; meydana gelen bir kazada alınabilecek ilk tedbirdir. Bazen hayat kurtarırken, bazen de can acısını hafifletir. Doğru ilk yardım tekniklerini bilmek her vatandaşın bir sorumluluğudur. Doğru tekniğin yanında doğru malzemeler de çok önemlidir. ISO 9001 kalite yönetimine uygun standartlarda üretilen ilk yardım malzemeleri, kaza anında ulaşılabilecek yerlerde bulunmalıdır.

İlk yardım malzemeleri nelerdir

İlk yardım malzemeleri arasında çeşitli temizlik ve sargı bezleri, tentirtiyot, makas, bant, boyunluk, gazlı bez, iğne, merhem gibi malzemeler bulunmaktadır. Acil durumlarda ilk müdahaleye yönelik tüm tıbbi ürünler, ilk yardım malzemeleri kategorisine girmektedir. İlk yardım ürünleri, bir yaralanmanın neticesinde ciddi sonuçlar doğmasını engellemek üzere tasarlanmıştır. Genelde set içerisinde bulunan bu malzemeler, ayrı ayrı da bulunabilmektedir. İş’te Kırtasiye’de sunulan ilk yardım malzemeleri arasında ilk yardım setlerinin yanında bantlar ve ecza dolapları da mevcuttur.   

İlk yardım malzemeleri nasıl kullanılır

Bir yaralanma durumunda ilk tıbbi müdahaleyi yapmak için kullanılan ilk yardım malzemelerinin her biri farklı kullanım şekillerine sahiptir. Paket üzerinde yazan kullanma talimatları sizlere bu konuda yol gösterici olacaktır. Ancak bir vatandaş olarak iyi bir ilk yardım bilgisine sahip olmak daha önemlidir. Bu nedenle bu konularda verilen eğitimleri ciddi şekilde takip etmeli veya kendimiz internet gibi kaynakları kullanarak öğrenmeliyiz. İlk yardım malzemelerin etkin bir şekilde kullanılabilmesi ulaşılabilir bir yerde olmasına bağlıdır. Bu nedenle eczadolapları veya ilk yardım setleri herkesin ulaşabileceği uygun yerlere konulmalıdır. .  

En uygun ilk yardım malzemesi nereden temin edilir

En ucuz ilk yardım malzemelerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta iş güvenliği ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. First Plus ve Eagle markaları ile sizlere sunduğumuz ilk yardım malzemeleri modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek ilk yardım malzemeleri fiyatları hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.