Plastik Bardaklar


DİĞER

Taroks Plastik Bardak Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet

30145
₺17,02 ₺14,18 + KDV

DİĞER

Taroks Plastik Bardak Şeffaf 7 oz 180 ml 100 Adet (30 Adet)

30145-K
₺491,40 ₺409,50 + KDV


PLASTİK BARDAK

Günlük hayatımızda sıvı içecek tüketmeden geçirdiğimiz bir gün olması neredeyse imkansız. Öncelikle su olmak üzere, gün boyunca daha birçok sıcak ve soğuk içecek tüketmekteyiz. Okul, iş yerleri ve ofisler gibi kalabalık olan ortamlarda bu ihtiyacımızı plastik bardaklar eşliğinde yapmaktayız.

Plastik bardaklar bir diğer bilinen adı ile pet bardak, genellikle kullanım şekli olarak kullan at olarak kullanılan bir malzeme diyebiliriz. Her ne kadar ofis mutfağında bulabileceğiniz cam bardaklar olsa bile, hepimizin bildiği gibi genellikle sebillerden su içeceğimiz zaman yan tarafında bulunan temiz bardak koyma yerine her zaman plastik bardaklar konulmaktadır. Kullan at plastik bardak kullanımı hijyenik açıdan çok değerli bir ürün diyebiliriz. Kalabalık ofis ortamında mikropların bulaşması çok daha kolay olabiliyor. Bir cam bardağı tek yıkamadan sonra başka bir kişinin kullanması her zaman tercih edilmek istenmeyebilir. İşte burada devreye pet bardak yani plastik bardaklar devreye giriyor. Yalnızca su içmek için değil çay ve kahve veya soğuk gazla içeceklerinizde de plastik bardak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Pet bardaklar soğuk ve sıcak olan sıvılara dayanıklı olarak üretilmektedirler. Özellikle ofisinizde kullanacağınız plastik bardaklar, olası misafir ve müşterileriniz için de memnun kalabileceği bir durum olacaktır.

Genel olarak şeffaf plastik bardak olarak üretilmektedirler. Bunların yanı sıra kimi zaman beyaz plastik bardaklara da rastlamanız mümkündür. Plastik bardakların boyutları da değişkenlik göstermektedir. 180 cc plastik bardak veya 250 cc plastik bardak genellikle en çok tercih edilen pet bardaklar olmuştur. Özellikle 180 cc plastik bardak, sebiller için uygun olandır.

Yalnızca ofis veya okul gibi kalabalık ortamlarda değil, kullan at olduklarından dolayı doğum günü, konferanslar gibi ortamlarda da sıklıkla tercih edilen bir malzemedir.

PLASTİK BARDAK FİYATLARI

Ofisiniz için satın almanızda fayda olan bu plastik bardaklar paket halinde satılmaktadır. Maliyeti çok düşük olduğundan dolayı ofis ve ya okulunuz için dilediğiniz miktarda plastik bardakları çok ucuz çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Toptan bir şekilde bile çok ucuz fiyatlara alabileceğiniz plastik bardaklar istekirtasiye.com’da sizlerle!