Takvimler


KESKİN

Keskin MTK-802 Karton Üçgen Masa Takvimi Gravür

46733
₺26,88 ₺22,40 + KDV

YILDIZLI

Yıldızlı Masa Blok Takvimi 2024

40986
₺137,52 ₺114,60 + KDV

KESKİN

Keskin AJ-66 Spiralli Masa Ajandası 12x33,5 Atatürk Baskılı

49408
₺46,80 ₺39,00 + KDV

%4
Nova Masa Blok Takvimi 2024 resmi
NOVA

Nova Masa Blok Takvimi 2024

49109
₺79,20 ₺66,00 + KDV ₺82,61 ₺68,84 + KDV


TAKVİMLER

Zamanın gün, ay, yıl gibi parçalara ayrılarak düzenli bir sırayla gösterildiği çizelgeye takvim denir. Takvim, sosyal, ticari, dini ya da idari amaçla günleri organize eden bir sistemdir. Takvimler toplumların gereksinimlerine göre belirli bir başlangıç zamanını esas alarak düzenlenmektedir.

İlk çağlardan günümüze takvimlerin oluşturulmasında Ay ve Güneş’in peri­yodik hareketleri dikkate alınmıştır. Zaman insan yaşamında çok önemli bir yere sahiptir. Zaman iş yerlerinde ve onların işlemlerinde ilk sıradadır. Onların hedeflerine ulaşmaların en önemli araç olmaktadır. Bu yüzden takvim kullanımının iş planlarının yapılmasında ve verimli sonuçların alınmasında büyük öneminin olduğu kesindir. Özellikle iş hayatında haftalık masa takvimi sıklıkla tercih edilir. Masa takvimi fiyatları için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Takvim sadece kurumlar için önemlidir demek doğru olmaz. Hem kurumlar hem de bireyler için çok önemlidir. İş hayatında olduğu kadar günlük yaşamda da takvim kullanımına fazlasıyla ihtiyaç duyulmaktadır.

Yoğun ve sosyal bir iş yaşamı olan insanlar ve öğrenciler için takvim kullanımı oldukça fazladır. Bireyler için zaman planlaması yaparak gündelik veya özel işlerini çok daha başarılı bir şekilde yaptıkları aşikardır. Birçok modeli olmasının yanında bir o kadar cazip fiyatlara satılmaktadır.

Takvime ihtiyaç duyarız çünkü;
Zamanın bilinmesini ve takip etmemizi sağlar, Sosyal işlerimizi düzen içinde yapmamızı sağlar, Ticareti ilişkileri belli bir düzene koymaya ve zaman göre yapmaya büyük fayda sağlar, Dini günleri ve olayları takip etmeye yarar, Önemli günleri belirlemeye ve takip etmeye yarar, İdari işlerin belli bir düzen içerisinde yapılmasını sağlar.

Birçok takvim çeşitleri sitemiz üzerinde bulunmaktadır. Bunlara örnek olarak; haftalık takvim ile iş hayatınızda hiçbir işiniz aksamasın diye haftalık olarak göz önünde bulundurabilirsiniz, aylık takvim alarak o ay içerisinde düzenleyeceğiniz toplantıları not edebilirsiniz. Takvimler iş hayatının olmazsa olmazıdır. Takvim kullanma sayesinde kişilerin hayatlarının daha planlı ilerlediğini fark edilmiştir.

TAKVİM FİYATLARI

Özellikle ofis hayatında hemen her gün tarihleri belirterek düzenlenen belgeler, gidilmesi gereken toplantılar, teslim edilmesi gereken ürünler için takvim takibi yapılmaktadır ve işte bu yüzden muhakkak ofisinizde takvim bulundurmalısınız. Takvim fiyatlarını en uygun ve en ucuz istekirtasiye.com üzerinden bulabilir ve kolay ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz. İşte Kırtasiye keyifli alışveriş diler!