Fihristler


DİLMAN

Dilman Fihrist 20 x 28 cm 16 Yaprak

40988
₺260,88 ₺217,40 + KDV

DİLMAN

Dilman Fihrist 14 x 20 cm 16 Yaprak

42234
₺157,20 ₺131,00 + KDV

DİLMAN

Dilman Fihrist 14 x 20 cm 8 Yaprak

40994
₺114,05 ₺95,04 + KDV


FİHRİSTLER

Kenarları alfabetik sıraya göre sıralanmış harfler ile bölümlere ayrılan defter türüne fihrist adı verilmektedir. Fihristlerin temel amacı defter içerisine alfabetik sıraya göre kişinin adını, telefon numarasını, mail adresini ya da adres bilgilerini yazabileceğiniz bir pratik kullanım defteri olmasıdır.

Eski zamanlarda yalnızca telefon fihristi olarak kullanılan bu defterler günümüzde artık birçok şekilde kullanılmaktadır. Teknoloji her ne kadar gelişmiş olsa bile günümüzde fihristleri hala büyük bir çoğunluk kullanmaktadır. Teknolojik aletlerin bozulması, belgelerin silinmesi gibi söz konuları göz önünde bulundurduğumuz zaman zaten fihristler bu yüzden vazgeçilmez bir ürün olmaya devam ediyor.

Ofis hayatınızda müşterilerinizin bilgilerini kolaylıkla yazabileceğiniz bu defterler aynı zamanda birçok sıkıntıdan da sizleri kurtarmaya yardımcı olabiliyor. Örneğin fihristlerinize yalnızca kişi bilgilerini yazmakla yetinmeyip, kişiye yapılacak ödemeleri de not düşecek olursanız bu olası gecikmeleri engellemeye de yardımcı olacaktır. Yani fihrist defter geniş kullanım yelpazesi ile birlikte kullanarak pratik bir hatırlatma defteri olarak kullanabilirsiniz.

Fihrist çeşitleri arasında birçok farklı ebatlara sahip olan defterleri sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Örneğin; 17 cm x 24 cm, 20 cm x 28 cm, 11x22, 15 cm x 22 cm gibi ebatlarda satılan telefon, adres ve ticari fihristleri kolaylıkla istekirtasiye.com’da bulabilirisiniz.

Fihrist ajandaları yalnızca ofis ortamları içinde de değil aynı zamanda kişisel gündelik yaşantılarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Özellikle telefon kullanıma daha geç yaşlarda başlamış olan kişiler şuan telefona sahip olsalar bile muhakkak fihristleri vardır. O kişilerin hala yazılı olarak sakladığı birçok eşi, dostunun bilgileri defterinde saklıdır. Yine günümüzde herhangi telefon bozulması söz konusu olduğunda, fihristinize yazmış olduğunuz numara bilgileri sayesinde birçok numarayı kaybetmemiş olacaksınız.

FİHRİST FİYATLARI

İstekirtasiye.com sizler için daima en kaliteli markaların en kaliteli ürünlerini uygun fiyatlar eşliğinde beğeninize sunmaktadır. Sizler için en uygun fihrist fiyatlarını sergileyen İşte Kırtasiye satın alacağınız ürünleri de hızlı teslimat ile size hemen ulaştıracağını garantiliyor. Dilerseniz siz de hemen fihrist satın alarak önemli tüm bilgileri bir fihristte muhafaza ederek işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.