Roll Up


İşte Kırtasiye

Roll Up Banner

47492
₺333,12 ₺277,60 + KDV ₺1.709,64 ₺1.424,70 + KDV

İşte Kırtasiye

X Banner

47517
₺600,00 ₺500,00 + KDV ₺1.532,16 ₺1.276,80 + KDV


Roll Up

Roll Up dünyada en çok tercih edilen sunum ve reklam ürünüdür. Roll up kelimesinin Türkçe karşılığı ise toplanabilen ya da katlanabilen materyal anlamına gelmektedir.

Peki roll up nedir? Roll uplar reklam ürünleri olarak kullanılan roll up görsellik için vazgeçilmez bir stand çeşitidir. Alüminyum gövde, boru ve bez çantadan oluşmaktadır. Özellikle tanıtım, organizasyonlar, fuarlar ve özel reklam işlerinizde siyah canvas bez çantaları ile kolayca taşınabilen bir reklam aracıdır.

Roll Up Kullanım Alanları

Roll up banner ile ister ürününüzü, ister firmanızı, isterseniz de reklamınızı tanıtabilirsiniz. Marketler, mağazalar, seminerler, toplantı salonları ve alışveriş merkezleri gibi kapalı alanlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Çok az yer kaplayan roll up kurulumu oldukça basittir. Kurulum birkaç saniye sürer ve herhangi bir aparata da ihtiyaç duyulmaz. Ayrıca taşıma çantası sayesinde çok kolay bir şekilde sevk edilebilirsiniz. Oldukça ekonomik olan bu ürünün çantası da genelde fiyata dahildir.

Tanıtımınızı yapmak için kullanmak istediğiniz görseli Roll up baskılama özelliği ile gerçekleştirmeniz çok kolay. Roll up tasarımlarınız sayesinde her zaman dikkat çekici olacaktır. Kullanım alanları oldukça fazla olan roll up’ı yeniden kullanmak istediğiniz zaman üzerindeki baskıyı değiştirme imkanınız vardır. Yeniden kullanacağınız zamana kadar taşıma çantası içinde saklayabilirsiniz. Roll up mekanizması makaralı sistemi ile görseli çanta içerisinde zarar görmeden saklayabilirsiniz.

Roll uplar, yelken bayraklar ile neredeyse eş özelliklere sahiplerdir. Roll upların  yelken bayraklardan ayrılan özelliği ise baskılama alanının daha geniş olmasıdır. Yelken bayrak ölçüleri genellikle 75x250 cm iken roll up ölçüleri genellikle 85x200 cm olarak daha geniş bir görüntü alanına sahiplerdir.

Roll Up Fiyatları

Roll uplar firmanız için kaçınılmaz reklam ürünlerinden biridir. Üzerine baskılamak istediğiniz tasarımı ile marka reklamınızı hedeflediğiniz doğrultuda gerçekleştirebilmeniz çok mümkün. Roll up fiyatları en uygun şekilde sizler için istekirtasiye.com’da. Eğer siz de markanızın reklamını roll  uplar ile yapmak istiyor ve en ucuz roll up banner fiyatları ile satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken istekirtasiye.com’u ziyaret etmek olacaktır.