Kapı İsimlikleri


TAROKS

Taroks Kapı İsimliği Silver Parlak 9 cm x 25 cm

47161
₺198,00 ₺180,00 + KDV

TAROKS

Kapı İsimliği No:6 Serbest-Meşgul Geçişli

42185
₺172,80 ₺144,00 + KDV

TAROKS

Taroks Kapı İsimliği Eloksallı Mat Gri 12cm x 25 cm

47195
₺270,00 ₺225,00 + KDV


KAPI İSİMLİKLER

Ofislerde, eğitim kurumlarında, resmi dairelerde, fabrikalarda, camilerde, alışveriş merkezlerinde ve daha pek çok yerde kullanılan kapı isimlikleri sayesinde kuruluşlar daha rahat bir şekilde bölümlere ayrılabilmektedir.  Toplu insan akışının yoğun olduğu yerlerde karışıklık çıkmaması adına tercih edilen bu ürünler sayesinde daha iyi düzen sağlanır. Büyük bir hastanede insanlar aradıkları birimi ve doktoru kapıda yazan isimlikler sayesinde bulabilmektedir. Ya da bir devlet kurumunda aradığımız görevliyi kapıda yazan isimliği sayesinde rahatlıkla bulabilmekteyiz. İsimlikler sadece görevlilerin isimlerinden oluşmaz. O odanın hangi iş için kullanıldığını da belirtmek için kullanılır. Yönlendirici tabelalar arasından belki de en çok ihtiyaç duyulan ve en çok kullanılan tabela olarak kullanılır. En ucuz kapı isimliklerini bulabileceğiniz kategorimizi hemen inceleyebilirsiniz. Binlerce ürünü tek bir tık ile kapınıza kadar getirtebilme konforunu yaşamak için hemen sitemize üye olabilir ve size en uygun ürünü hemen sipariş edebilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi daha yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

Genel Maksatlı Kapı İsimlikleri

Kapı isimlikleri ofislerden, alışveriş merkezlerine, fabrikalardan camilere, yollardan tuvaletlere kadar her toplu kullanımın olduğu alanda karşımıza çıkmaktadır. Hoş görünümleri ile insanlara bulunmak istedikleri yere rahatça girebilmelerini sağlayan yönlendirici ve bilgilendirici levhalardır. Bu levhalar sayesinde günlük oluşabilecek karışıklar önlenebilir. Bu levha ve daha yüzlerce çeşit uyarıcı levhayı sitemizde bulabilirsiniz. Uyarıcı levhalar sayesinde günlük iş akışınızı daha pratik ve kolay bir hale getirebilirsiniz. Taroks markasının yerli üretim kalite standartları altında ürettiği ürünleri fabrikadan halka ulaşması sayesinde yarattığı avantajlı fiyat seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Özel tasarım ve toplu alım seçeneklerimiz mevcuttur. Ayrıca hızlı teslimat ve aynı gün kargo hizmeti ile aldığınız ürünler kısa bir süre içinde kapınızda olmaktadır. Memnun kalmadığınız ürünlerimiz için ise kolay iade seçeneğimiz sayesinde hemen iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz.

Kapı İsimlik Çeşitleri

İşte Kırtasiye kendi üretim tesislerinde alüminyum malzeme kullanılarak ürettiği kapı isimliklerini İşte Kırtasiye’ nin kendi özel markası olan TAROKS adı ile satışa sunmaktadır. Tüm ürünler %100 kendi imalatımızdır. Sitemizde bulunan standartların dışında özel ebatlarda da tasarımda da üretim yapılabilmektedir. Sitemizde bulunmayan özel siparişlerinizi bildirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim. İş’te Tercihiniz, İş’te Kırtasiye!

Kapı İsimlik Fiyatları

İstenen ölçülere göre poster tutucu fiyatı da çeşitlilik göstermektedir. Sitemizde standart fiyatları görmektesiniz. Standart ürünlerimiz dışındaki siparişlerinizde satış temsilcilerimiz sizlere özel fiyatları onayınıza sunacaktır. Üretimi yapılan panolar İşte Kırtasiye Lojistik ekibi tarafından özenle paketlenerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir. Binlerce ürünü tek bir çatı altında bulabileceğiniz İş’te Kırtasiye.com sizlere güvenilir internet alışverişi sunmaya devam etmektedir.  Sizlerde sitemize hemen üye olabilir ve binlerce memnun müşterimiz arasına katılabilirsiniz. Keyifli alışverişler!