Genel Maksatlı Kapı İsimlikleri


TAROKS

Kapı İsimliği No:6 Serbest-Meşgul Geçişli

42185
₺172,80 ₺144,00 + KDV

TAROKS

Taroks Kapı İsimliği Eloksallı Mat Gri 12cm x 25 cm

47195
₺270,00 ₺225,00 + KDV

TAROKS

Taroks Kapı İsimliği Silver Parlak 9 cm x 25 cm

47161
₺198,00 ₺180,00 + KDV


GENEL MAKSATLI KAPI İSİMLİKLERİ

Kapı isimlikleri ofislerden, alışveriş merkezlerine, fabrikalardan camilere, yollardan tuvaletlere kadar her toplu kullanımın olduğu alanda karşımıza çıkmaktadır. Hoş görünümleri ile insanlara bulunmak istedikleri yere rahatça girebilmelerini sağlayan yönlendirici ve bilgilendirici levhalardır.

Kapı İsimlik Çeşitleri

İşte Kırtasiye kendi üretim tesislerinde alüminyum malzeme kullanılarak ürettiği kapı isimliklerini İşte Kırtasiye’ nin kendi markası olan TAROKS adı ile satışa sunmaktadır. Tüm ürünler %100 kendi imalatımızdır. Sitemizde bulunan standartların dışında özel ebatlarda da tasarımda da üretim yapılabilmektedir. Sitemizde bulunmayan özel siparişlerinizi bildirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Kapı İsimlik Fiyatları

İstenen ölçülere göre poster tutucu fiyatı da çeşitlilik göstermektedir. Sitemizde standart fiyatları görmektesiniz. Standart ürünlerimiz dışındaki siparişlerinizde satış temsilcilerimiz sizlere özel fiyatları onayınıza sunacaktır.

Üretimi yapılan panolar İşte Kırtasiye Lojistik ekibi tarafından özenle paketlenerek tarafınıza ulaştırılmaktadır. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir.