Hoparlörler


SNOPY

Snopy SN-66 2.0 USB Speaker 6W 86dB - Mavi/Siyah

46972
₺189,01 ₺157,51 + KDV

Yeni
Snopy SN-83U USB Gaming Speaker Hoparlör Mini Led Işıklı 2Wx2CH Siyah resmi
SNOPY

Snopy SN-83U USB Gaming Speaker Hoparlör Mini Led Işıklı 2Wx2CH Siyah

50015
₺271,13 ₺225,94 + KDV

SNOPY

Snopy SN-611 Speaker Hoparlör 2.0 AC 220V - Siyah

45762
₺352,82 ₺294,02 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.

MİKADO

Mikado MD-S26 JOY 2.0 Multimedia 3Wx2 Siyah USB RGB Işıklı Speaker Hoparlör

48640
₺453,64 ₺378,03 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


HOPARLÖRLER

Bazıları için yüksek sesle müzik dinlemek başka bir zevktir. Bazıları için kaliteli bir ses sistemi ile film izlemek bir ayrıcalıktır. Ne dinlerseniz dinleyin, ne izlerseniz izleyin kaliteli bir hoparlörünüz yoksa izlediğinizden de dinlediğinizden de keyif alamazsınız. Ofis hayatında bir sunum hazırlarsınız, çok güzel görsel videolar ile anlatmak için hazırlanırsınız ancak o sunum ancak sesinizi duyurabildiğiniz kadar etkilidir. Yani, hazırladığınız videoların düzgün bir hoparlör kullanarak salon içerisinde herkes tarafından duyulmasını sağlayamazsanız, hazırladığınız videolar da bir şey ifade etmeyecektır.

En uygun hoparlör fiyatları

En ucuz hoparlör bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta teknoloji ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Hytech ve Frisby hoparlör markaları ile sizlere sunduğumuz hoparlör modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek hoparlör önerilerimizi dinler, ürünleri yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.