Sümen Takımları


GÜLPAŞ

Gülpaş Sümen Takımı 7 Parça Napa Suni Deri Sade Tek Kalemli Siyah 910

44200
₺1.260,84 ₺1.050,70 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


SÜMEN TAKIMLARI

Sümen takımları ofisinizde masanızda çalışırken ihtiyaç duyacağınız malzemelerinizi bir tertip ve düzen içerisinde bulundurmanızı sağlayan, masanıza bir şıklık ve prestij katan ürünlerdir. Çok eski zamanlara dayanan bir kullanımı vardır. Evrak saklamak veya üzerinde yazı yazmak için kullanılır. Bu malzemeleri tek tek de satın alabilirsiniz. Ancak masanızdaki bütünlüğü korumanız bu durumda zorlaşacaktır. Bu nedenle sümen takımları setler halinde satışa sunulmaktadır.

Sümen Takımı Çeşitleri

Sümen takımları deri ve ahşaptan yapılmış olabilir. Deri olarak suni deri de kullanılabilir. Sümen takımları klasik veya modern görünümlü olabilir. Mukavva malzeme suni deriye yapıştırılarak malzemenin uzun ömürlü olması, hemen yıpranmaması sağlanır. Böylelikle satın aldığınız sümen takımını yıllarca kullanabilirsiniz. Ofis sümen takımı başlığı altında incelenen ürünler genellikle 5 parça veya 7 parçadan oluşmaktadır. Yazı altlığı olarak kullanılan kapaklı sümen, değerli eşyalarınızı koyabileceğiniz kutu, çeşitli boyutlarda evrak rafları, kalemlik, zarflık, not kâğıtlarınız için ayrı bir kutu, çeşitli renk ve kalitede dolma kalem ve tükenmez kalem seti, zarf açacağı, saat, bardak altlığı gibi masaüstü gereçlerinden sümen takımları oluşturulur.

Sümen Takımı Fiyatları

Yapıldığı malzemeye, set içerisinde bulunan ürünlere göre sümen setlerinin de fiyatları değişkenlik göstermektedir. Genel olarak fiyatı yüksek ürünlerden oluşmaktadır. Ancak ofisinize kattığı gösteriş, size sağladığı kolaylıklar dikkate alındığında satın almaktan kendinizi alamayacağınız ürünlerdir.

Sizde size yakışan sümen takımını çok uygun fiyatlara güvenilir ofis marketiniz İşte Kırtasiye’ de bulabilirsiniz. Kırtasiye alışverişlerinde bol çeşit, uygun fiyatlar için doğru yerdesiniz.