Hamur Yapıştırıcılar


UHU

Uhu Hamur Yapıştırıcı Tac Patafix Beyaz 41710

46891
₺120,24 ₺100,20 + KDV

FABER CASTELL

Faber Castell Tack-It Hamur Yapıştırıcı 50 gr 187064 Yeşil

42579
₺114,55 ₺95,46 + KDV

UHU

Uhu Hamur Yapıştırıcı Patafix Sarı 50140

42578
₺79,67 ₺66,39 + KDV ₺120,24 ₺100,20 + KDV


Hamur- Stick Yapıştırıcı

Sıvı yapıştırıcıların dışında farklı bir kullanım alanına sahip olan hamur yapıştırıcılar ve stick yapıştırıcılar evimizin okullarımızın ofislerimizin başucu ürünlerinden biridir.  Patafix yapıştırıcı olarak da ön plana çıkan Hamur yapıştırıcılar, kullanılan madde itibariyle sağlığa zararlı bir özellik içermediği için her yaştaki bireylere hitap edebilmektedir. Kolay kolay deforme olmadığı için de üst üste kullanım imkanına sahip olan hamur yapıştırıcılar fiyat açısından da oldukça ekonomiktir.

Hamur Yapıştırıcılar Nasıl Kullanılır?

Elde leke bırakmayan ve duvar boyasına da zarar vermeyen patafix yapıştırıcıların hamur yapıştırıcıların kullanımı oldukça kolaydır. Yeteri kadar koparılan bir parça, not kağıdımızın faturalarımızın ya da duyuru kağıdımızın arkasına yapıştırılır ve panomuza veya duvara parmağımızla hafifçe bastırılarak tutturulur.

Stick Yapıştırıcılar

Stick yapıştırıcı da hamur yapıştırıcılar gibi sıvı olmayan ve kullanım esnasında dökülme ve elimize yapışma riskleri olmayan bir yapıştırıcı çeşididir. Silindir plastik haznesi ve çevirmeli kullanımı sayesinde hem yapıştırılacak yüzeye uygulanması çok kolay hem de uzun ömürlüdür. Pritt yapıştırıcılar bu sektörün öncüsü olduğundan genel anlamda kullanıcılar tarafından pritt yapıştırıcı olarak da isimlendirilmiştir.

Stick Yapıştırıcının Kullanım Alanları ve Stick Yapıştırıcı Fiyatları

Solvent içermediği için çocuklarımızın da rahatlıkla kullanabildiği stick yapıştırıcılar;  kağıt yapıştırmada, bez yapıştırmada, karton yapıştırmada, fotoğraf yapıştırmada, plastik yapıştırmada ve dil çubuğu yapıştırmada rahatlıkla kullanılabilmektedir. Pritt yapıştırıcılara ve Uhu patafix yapıştırıcılara istekirtasiye.com’ dan en ucuz yapıştırıcı ve en kaliteli yapıştırıcı alma imkânıyla rahatlıkla ulaşabilirsiniz.