Flaşörler


ÜSTÜN A.Ş.

Solar Uyarıcı Lamba Sarı TR2101

10130
₺790,48 ₺658,73 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Trafik Koni Adaptörü Levha Flaşör Aparatı Tr3112

11988
₺43,92 ₺36,60 + KDV

ÜSTÜN A.Ş.

Solar Uyarıcı Lamba Kırmızı TR2102

11916
₺790,48 ₺658,73 + KDV


Flaşörler

Bazen karanlıkta bazen de dalgınlıktan önümüzde bulunan eşyaları, insanları veya tehlikeleri göremeyebiliriz. Özellikle karanlık bir ortamda bir iş yapma mecburiyetinde kalıyorsanız, mutalaka yerinizi belli edecek güvenlik malzemeleri kullanmak zorundasınız. Aksi halde siz de bir kazaya kurban gidebilirsiniz. Bu kazaları önlemek için bir ikaz aracı olarak kullanılan flaşörler, dikkat çeken renk ve ışık tonlarında dizayn edilmişlerdir. Yanıp sönerek karşıdan gelen kişinin dikkatini çekmek için kullanılan ışıklı fenerlerdir.

Flaşör nerede kullanılır?

Bir arıza durumunda yol kenarına aracınızı çektiğinizde yoldan geçenlerin sizi görebilmesi için ne kullanırsınız? Ya da tehlikeli bir işle uğraşırken, etrafınızdakilerin o alandan geçerken dikkatli olması için ne kullanırsınız? Herhangi bir iş yaparken, yaptığınız iş tehlikeli bir iş olabilir. İş yaptığınız alanda tehlikeli malzemeler bulunabilir. Özellikle gece şartlarında çalışırken ne iş yaparsanız yapın fark edilmeme ihtimaliniz vardır. İşte bu tarz tehlikeli işlerle uğraşırken veya yaptığınız bir iş dolayısı ile varlığınızı farkettirmek için kullanılan flaşörler, çok büyük zincirleme kazaları önlemektedir.

En uygun flaşör fiyatları

En ucuz flaşör modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de iş güvenliği ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Üstün A.Ş. markası ile sizlere sunduğumuz i flaşör çeşitlerini ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek flaşör fiyatları hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.