Lavabo Açıcılar


VATAN

Vatan Vuma Lavabo Açıcı Jel 750 ml

48782
₺36,40 ₺30,33 + KDV

MARATEM

Maratem M218 Lavabo Açma Ürünü Toz 5 kg 9225453

49239
₺1.364,16 ₺1.136,80 + KDV

MR. MUSCLE

Mr. Muscle Lavabo Açıcı Jel 1 Lt

49979
₺124,68 ₺103,90 + KDV

ERNET

Ernet Jel Lavabo Açıcı 1 lt

46411
₺87,04 ₺72,53 + KDV

ERNET

Ernet Süper Aktif Granül Lavabo Açıcı 2x50 gr 2'li Paket

46445
₺37,64 ₺31,37 + KDV

PORÇÖZ

Porçöz Lavabo Açıcı Granül 4 lü

48609
₺68,76 ₺57,30 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


Lavabo Açıcı Ne İşe Yarar

Tıkanan lavabolar banyo ve tuvaletlerin en kabus problemlerindendir. Özellikle kullanımın yoğun olduğu lavabolar daha sık tıkanır. Elinizi temizlemek için suyu açtığınızda elinizden dökülen kirlerle birlikte lavobada kalmış tüm atıkların gözünüzün önüne gelmesi hoş bir görüntü oluşturmaz. Lavabo Açıcılar tıkanan bu lavobaları açmak için geliştirilen kimyasal partiküllerdir. Peki lavabolar neden tıkanır? Yemek atıkları, saç kılları, bazı atık maddeler lavabonun gider kısmında zamanla yapışarak genişlerler ve  tesisatın tıkanmasına neden olurlar. Özellikle pirinç gibi su içinde genişleyen malzemeler, çözülmemiş yiyecek atıkları, kızartma yağları, inşaat halinde iken tesisata giden inşaat atıkları ve kireçlenme, en çok tıkanmaya sebep olan ürünler arasında sayılabilir.  

Lavabo Açıcı  Seçerken Nelere Dikkat Etmeli: Tüm markalar birbirine benzer sonuç verdiğinden uygun fiyatlı ürünün seçilmesine dikkat etmek gerekir.

Lavabo Açmak için Hangi Yöntemler Kullanılır: En etkin yöntem lavabo açıcı kullanmaktır. Alternatif bir yöntem olarak pompa ile vakum yaparak da gider tıkanıklığı açılmaktadır. Ancak bu çözüm kalıcı bir çözüm oluşturmamakta, geçici süre giderin çalışmasına neden olmaktadır. Kısa bir zaman sonra aynı problem tekrar gündeme gelmektedir. Ayrıca vakumlama neticesinde tesisata zarar verme ihtimali de yüksektir. Yani bir şeyi tamir edeyim derken başka taraftan bozabilirsiniz. Başka bir yöntemde evde doğal lavabo açıcı yapmaktır. Karbonat ve çamaşır sodasını lavaboya dökün, üzerine biraz sirke dökün. Köpürmenin biraz azalmasını bekledikten sonra yavaş yavaş sıcak su dökün. Ancak bu yöntem de lavabo açıcı kadar etkin çözüm üretmemektedir.

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır, Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli: Paket içerisindeki toz partiküller lavabonun gider kısmına dökülür. Üzerine yaklaşık 1 lt kadar kaynar su dökülür. Birkaç saniye bekledikten sonra soğuk su açılarak lavabo giderine su akışı olması sağlanır. Tıkanıklık açılmadı ise aynı işlem tekrarlanır. Kimyasalın göz gibi hassas noktalarla temasından kaçınılmalıdır. Ürünün yutulması da ciddi sağlık sorunlarına neden olabilir. Bu nedenle özellikle çocukların ulaşamayacakları yerlerde tutulması gerekmektedir.

Büyük Çekmece'de En Ucuz Lavabo Açıcı Nereden Bulabiliriz?

Büyük Çekmece bölgesine yakın ikamet ediyorsanız, aradığınız en ucuz lavabo açıcıyı hemen ayağınıza getiriyoruz. Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın, İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın. Tüm Türkiye’ye en hızlı kargo hizmeti ile ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Daha hızlı bir şekilde ve görerek alışveriş yapmak istiyorsanız, sizi Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize bekliyoruz. Misafirimiz olarak çayımızı içerken, aradığınızı hızlı bir şekilde temin etmenin keyfini yaşarsınız