Giyotin Makas


KW-TRIO

Kw-Trio 3036 Kollu Giyotin Makinesi A4

44954
₺4.340,76 ₺3.617,30 + KDV

MAS

Honiara ESG133 Giyotin Makinesi A3

45971
₺2.918,76 ₺2.432,30 + KDV


GİYOTİN MAKAS

Kağıtları düz bir şekilde herhangi bir bozulma olmadan kesmek her zaman ince bir çalışma gerektiren bir durum olarak gözükür. Normal bir makas ya da falçata ile kesilen kağıtlar her zaman istediğimiz sonuçları ne yazıktır ki veremiyor. Elimiz oynayabiliyor ya da makastan sebep kağıtta pürüzler oluşabilir. Günümüzde pürüzsüz ve kullanım pratikliğinden dolayı en çok tercih edilen makaslardan biridir giyotin makas.

Giyotin makinesi sayesinde istediğimiz ebatlarda kağıtları çok kolay bir şekilde kesebilmekteyiz. Eskiden bir kağıdı düzgün bir şekilde kesebilmek adına katlayarak sivri bir yapıya getirdikten sonra ince çalışmalar ile kesmeye çalışırdık. Bu bile istediğimiz sonucu her defasında vermeyebiliyordu. Giyotin makas sayesinde çok pratik bir şekilde birkaç ayarlama eşliğinde kağıt kesme işlemimizi istediğimiz sonucu elde edebilmekteyiz.

Bu ofis kırtasiye malzemesinin adı herkes tarafından bilinmiyor olabilir. Bir diğer kolay bilinen adı ise kağıt kesme makinasıdır. Pratikliği bakımından artık hemen her ofiste sıklıkla rastlayabilmekteyiz. Bu mekanizmanın kullanımı herkes tarafından kolay diyebiliriz. Mekanizmanın çalışması için yapmanız gereken tek şey kağıdınızı yerleştirerek pres işlemini gerçekleştirmek olacaktır. Kağıt kesme makinesi üzerinde hızlı bir şekilde yapacağınız pres hareketi istediğiniz sonucu almanızda yardımcı olacaktır.

Giyotin makas çeşitleri arasında birçok farklı türde ürün bulabilmeniz mümkün. A3 ve A4 ebatlarına sahip aynı zamanda sürgülü, metal tabanlı, tablalı, kollu giyotin modellerine istekirtasiye.com üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Giyotin makas üzerinde bulunan bıçak mekanizması sayesinde düz, perforajlı ya da kırma gibi kesim çeşitlerini eliniz ile yapacağınız basit ayarlamalar eşliğinde rahatlıkla yapabileceğinizi garanti etmekteyiz. Sürgülü ve kollu giyotinler son derece pratiklerdir.

GİYOTİN MAKAS FİYATLARI

Genellikle ofis yaşantısında kullanım olarak tercih edilen giyotin makas fiyatları çok düşük olmasa bile kullanım ve sonuç olarak kusursuz ofis kırtasiye malzemelerindendir. istekirtasiye.com üzerinden giyotin makas fiyatlarını en uygun ve en kaliteli markalar olarak kolayca inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü kolayca satın alabilirsiniz.