Fonksiyonel Dosyalar


NOKI

Noki F101 Yaylı Dosya A4 Mat Mavi

42313
₺66,12 ₺55,10 + KDV

NOKI

Noki F101 Yaylı Dosya A4 Mat Siyah

42312
₺66,12 ₺55,10 + KDV

FOLDERMATE

Foldermate Meta Office Yönetici Dosyası A4 Siyah

47812
₺368,64 ₺307,20 + KDV


FONKSİYONEL DOSYALAR

Fonksiyonel dosya nedir?

Ofis ortamında çalışırken bir çok bilgisayar çıktısı, not, görsel ile çalışmalar yapılmaktadır. Bunların tertipli bir şekilde tutulması, aradığınızı kolay bir şekilde bulabilmeniz için özel olarak tasarlanmış klasörlere fonksiyonel dosyalar denilmektedir.

Fonksiyonel dosyalar nerelerde kullanılır?

Fonksiyonel dosyalar; ofis ortamında dosyalama ve arşivleme faaliyetlerinde tüm belgelerinizi düzenli bir şekilde muhafaza etmek için kullanılabilir. Ayrıca hazırlamış olduğunuz sunumun belgelerini ve çıktılarını, elinizin altında düzenli bir şekilde taşımanıza yardımcı olur. Çok sık kullandığınız bazı bilgi ve belgelerin masa üstünde, çekmecede hemen elinizin altında bulunması için kullanılr. Aradığınızı hemen bulabileceğiniz şekilde belgelerinizi düzenleme imkanı veren fonksiyonel dosyalar, aradığınızı kısa sürede bulabilmenize yardımcı olur. Özellikle yaylı dosya modelleri ile ön plana çıkan fonksiyonel dosyalar, evraklarınızı dış etkenlerden korur.

En uygun fonksiyonel klasör modelleri ve fiyatları

En ucuz fonksiyonel klasörleri bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Esenyurt’ta kırtasiye denilince ilk akla gelen ofis malzemeleri konusunda uzman İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Ucuz ve kaliteli fonksiyonel klasör modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek yerinde inceleyebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.