Su Bardağı ve Sürahiler


PAŞABAHÇE

Paşabahçe 41536 Allegra Su Ve Meşrubat Bardağı 425 cc

48630
₺128,64 ₺107,20 + KDV

PAŞABAHÇE

Paşabahçe Köşem Sürahi 1.5 L

47896
₺130,68 ₺108,90 + KDV

LAV

Lav Mev 220 Su Bardağı 6 Adet 205 ml

47686
₺107,75 ₺89,79 + KDV

LAV

Lav Su Bardağı 6'lı Lara 22010

48029
₺117,31 ₺97,76 + KDV

PAŞABAHÇE

Paşabahçe Su Bardağı Alanya 6'lı 52052

43329
₺85,42 ₺71,18 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


SU BARDAĞI VE SÜRAHİ

Kalabalık insan topluluklarından oluşan ofis, okul, hastane gibi yerlerde her gün oldukça fazla su, çay ve kahve gibi içecekler tüketilmektedir bu nedenle bardak en çok ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Bu alanlarda çoğunlukla tek kullanımlık bardaklar tercih edilmektedir. Çünkü herkese yetebilecek kadar bardak bulundurmak ve bunların temiz bir şekilde sürekli muhafaza edilmesi oldukça zordur. Fakat içeceğinizi her zaman karton veya plastik bardaklardan içmek istemeyebilirsiniz. Ya da gelen misafir ve ziyaretçilerinize karton bardaklarla servis yapmayı tercih etmeyebilirsiniz. Böyle durumlarda ise kurtarıcınız klasikleşmiş su bardakları ve sürahilerdir.

Su Bardağı Çeşitleri

Su bardakları günümüzde oldukça farklı çeşitlerde üretilmektedir. Kristal yapıda olan su bardaklarından, damla şeklinde olanlara kadar estetik tasarımları ile oldukça şaşırtıcı modellerde su bardakları olduğu gibi kahve yanı sunumları gibi farklı kullanım alanları için üretilen de birçok su bardağı mevcuttur. Ama her koşulda asla eskimeyen, klasik su bardakları işinizi görmekle kalmayıp size geleneksel bir şıklık sunacaklardır. Su bardağı çeşitleri arasından kendi zevkinize ve kullanım alanınıza göre tercih etmelisiniz. Sitemiz içerisinden klasik şekli ile Paşabahçe markasının cam su bardaklarını 6’lı paket seçeneğiyle ekonomik ve avantajlı olarak satın alabilir, hem kendiniz hem de misafirleriniz için güzel sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Sürahi

Sürahi nedir? Sürahi, genelde cam veya plastikten yapılan; içine su, ayran gibi içecekler konulan bir kap çeşididir. İçindeki sıvıyı kolayca dökebilmeye yarayan uzun bir ağzı vardır ve çoğunlukla gövdesinde, tutulmasını kolaylaştıracak bir kulbu bulunur. Sürahi çeşitleri nelerdir? Evlerde bulunan klasik sürahi çeşitlerinden tutun da şık bir restoranda servis aracı haline gelen estetik tasarımlı sürahilere kadar birçok farklı çeşidi bulunur. Hem kullanışlı hem de şık görünüme sahip oldukları için en çok kullanılan sürahi çeşidi ise cam sürahilerdir.

Su Bardağı ve Sürahi Fiyatları

Su bardaklarının ve sürahilerin fiyatları üretilen camın veya malzemenin kalitesine, üzerindeki desenlere, işlemeli olanlar için işlemesine, kulplu veya kulpsuz olmasına, boyutuna, üretici markaya göre değişmektedir. Tekli satın alma olanağı olduğu gibi çoklu bir şekilde de alabilirsiniz. Her ürün gibi su bardaklarında da çoklu bir set şeklinde almanız maliyet açısından daha tasarrufludur. Su bardağı setleri hem daha ekonomiktir hem de tüm bardaklarınız aynı şekilde olacağı için daha şık bir görünüm elde edersiniz. Peki, su bardağı alırken nelere dikkat etmelisiniz? Öncelikle dikkat etmeniz gereken en önemli şey alacağınız cam su bardağının cam sağlamlığı ve kalitesidir. Kullanılacak alana göre ince veya kalın camlardan üretilen bardakları tercih etmelisiniz. Kaliteli bir bardak aldığınız takdirde leke tutma ve kararma gibi problemleri yaşamazsınız, uzun ömürlü kullanabilirsiniz. Kaliteli su bardağı dendiğinde akla gelen ilk marka Paşabahçe olur. Sitemiz üzerinden Paşabahçe markasının su bardağı setlerine ulaşabilir, uygun ve avantajlı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Fakat en ucuz su bardağı ve çeşitlerini arıyorsanız, sizin için doğru tercih İş’te Kırtasiye’dir. Bunu teyit etmek için sitemizi ziyaret edebilir veya İş’te Kırtasiye’nin İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan ana bayisini ve şubesini ziyaret edebilirsiniz. Fiyatlarımızı internet üzerindeki fiyatlarla karşılaştırmanız yeterli olacaktır. Kendi servis hizmetiyle de teslimat yapan İş’te Kırtasiye, en hızlı kargo hizmetini veren firmalar ile çalışmaktadır. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmayı prensip edinen İş’te Kırtasiye dünyasına sizleri de bekliyoruz!