%4
Yalıtkan Paspas 100 X 3 mm 20 Kv Siyah
ONCA

Yalıtkan Paspas 100 X 3 mm 20 Kv Siyah

42068
₺194,46 ₺162,05 + KDV ₺202,56 ₺168,80 + KDV


Yalıtkan Paspaslar

İş güvenliğinin bütün amacı olası kazaların oluşmasını minimuma indirmek, olası yaralanmaları büyük oranda azaltmaktır. Kazaların kötü sonuçlarını ortadan kaldırmanın en kolay ve etkili yolu ise olmadan önce önleyebilmektir. Bu önleme işlemi iş güvenliğinin konusudur. Riskleri en aza indirgemek, her iş sahibinin çalışanları için yapmak zorunda olduğu bir şeydir. İş kazaları neredeyse dönüşü olmayan sonuçlara neden olabilmektedir.

Yalıtkan paspas nerelerde kullanılır?

Elektrik işlerinde tehlike büyüktür. Çalışanların yaptıkları işi özenle ve dikkat ile yapmaları gerekmektedir. Kendi tedbirleri haricinde çalışma ortamlarının da güvenliğinin sağlanması da gerekmektedir. Örneğin; elektrik işlerinde çalışanların elektrik çarpması riskini yok etmek adına bulundukları alan yalıtkan halı veya diğer bir adı ile izole halı ile kaplı olmalıdır. Yalıtkan paspaslar; özellikle elektrik çarpmalarını engellemek, elktriğin insan vücudu üzerinden toprağa geçmesini önlemek maksadıyla elektrik panosu, elektrik makinelerinin önü, santraller gibi alanlarda çalışanların altına serilir.

Elektrik ile çalışırken en fazla ne kadar dikkatli olunabilirse o kadar dikkatli olunmalıdır. Aksi takdirde sonucu hayati tehlikelere, dönülmez kazalara sebep olabilir ve insan vücudunun elektrik akımlarından hasar görmesi organların zararına da yol açabilir. Çalıştığınız ortamın hem siz hem de iş arkadaşlarınız için sağlıklı bir şekilde iş güvenliğinin sağlandığına emin olmadan çalışmanızı önermemekteyiz.

Yalıtkan paspas nedir?

Elektriği yalıtan ve ileten malzemeler vardır. Bu iletken maddeler sayesinde elektrik çarpmalarından kurtulmuş olunur. Yalıtkan paspas, elektrik kullanımının hakim olduğu fabrika ya da benzeri iş yeri ya da tesislerin zeminine serilerek elektriğin insan vücüdu üzerinden topraklanmasını önleyen koruyucu izole halılardır. Yalıtkan paspas olmaları ile birlikte aynı zamanda dış etkenlere karşı da dayanıklıdırlar. Isı ve neme karşı korunaklı, soğuk ve sıcaktan etkilenmeyecek yapıda üretilirler. İzole halıların kullanım ömürleri yüksektir.

Yalıtkan paspaslar yüzeyi kaymayan, tırtıklı bir yapıya sahiplerdir. İzolasyon destekli halılardır. Üzerlerinde herhangi bir aşınma, yırtılma olmadığından emin olunmalıdır. Aksi takdirde izole halının performansı düşecek ve gerekli yardımda bulunamayacaktır.  Bu yüzden halılarınızın kontrolünü muhakkak yapmalı, çalışma alanınıza uygun izole halı bulundurmalısınız. Yalıtkan paspas çeşitlerini sitemiz üzerinden inceleyebilir ve size en uygun olanı kolaylıkla satın alabilirsiniz.

En uygun yalıtkan paspas fiyatları

En ucuz yalıtkan paspas modellerini bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. İkitelli’de iş güvenliği ürünleri denilince ilk akla gelen ve ofis malzemeleri konusunda uzman olan İş’te Kırtasiye’de, hızlı bir şekilde istediğiniz ürüne kavuşursunuz. Onca markası ile sizlere sunduğumuz izole halı modellerimizi ister sitemizden inceleyebilir, isterseniz de Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize gelerek izole halı  fiyatları hakkında bilgi alarak, ürünleri yerinde görebilirsiniz.

Eğer; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelerden sipariş veriyorsanız, siparişinizi verdiğiniz anda en kısa sürede kendi servis hizmetimizle kapınızdayız. Diğer tüm bölgelere ise kargo vasıtasıyla en kısa sürede ulaşıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın. Hızlı teslimatın adresi İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve alışverişin keyfini çıkarın.

Öne Çıkan Markalar

Iste-Kirtasiye-Onca-logo.jpg (5 KB)