Fotoğraf Kağıtları


TANEX

Tanex A4 Fotoğraf Kağıdı 200 g/m² 25 Yaprak

42124
₺71,88 ₺59,90 + KDV ₺111,78 ₺93,15 + KDV


FOTOĞRAF KAĞITLARI

Devir değiştikçe teknoloji de bir o kadar ilerlemekte. Eski zamanlarda fotoğraf çekimi belirli kurallar içerisinde ve saatlerce sürerken şimdi elimizin altında bulunan ya da fotoğraf makineleri ile kolay bir şekilde onlarca fotoğraf çekebiliyor durumuna geldik. Bu teknolojik aletler yaşadığımız anları ölümsüzleştirmemize büyük bir destekçi oldu. Peki daha çok ölümsüzleştirmek için neye ihtiyacımız var? Burada devreye tabi ki fotoğraf kağıdı girmektedir.

Stüdyo kalitesinde ya da amatörce bile olsa çektiğiniz fotoğrafları kendiniz de çıkartabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey fotograf kagidi. Satın alacağınız fotoğraf kağıtları ile birlikte yüksek kalitede fotoğrafları dilediğiniz kadar çıkartarak muhafaza edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey belirlenen ölçüleri seçmek ve yazıcınıza uygun fotoğraf kağıdı seçmek olacaktır. Fotoğraf kağıtlarınızın kalitesi çok önemlidir. Kolay yıpranmaz, kolay yırtılmaz ya da kolayca eskimez olsun istiyor iseniz muhakkak kaliteli fotoğraf kağıtlarını seçmeniz gerekir.

Genellikle fotoğraf kâğıtları çeşitleri ve birçok ölçüye sahip olurlar. İstekirtasiye.com üzerinden satın alabileceğiniz fotoğraf kağıtları ölçüleri küçükten büyüğe doğru şu şekilde sıralanmaktadır: 9x13, 10x15 fotoğraf kağıdı, 15x21, 18x24, 20x25, 25x30, 30x40, 40x50, 50x60 ve 80x100’dür.

Bunlara ek olarak, fotoğraf kâğıdı A4 veya A3 fotoğraf kağıdı gibi standart metrik ‘A’ ölçülerde de satılmaktadır. Hangi ölçülerde bir fotoğraf elde etmek istediğinize karar vermek ve fotoğraf baskısı alan makinenize uygun ölçülerde ürün satın almak ise tamamen size kalmış bir durumdur.

Evinizde, ofisinizde ya da her nerde olursanız olun çektiğiniz fotoğrafları çıkartmak için muhakkak stüdyoya gitmenize gerek yoktur. Fotoğraf baskı kağıdı satın alarak dilediğiniz fotoğrafı, doğru yazıcı ve doğru kartuş ile çok yüksek kalitelerde baskılayabilir ve bunu nesilden nesile de aktarabilmeniz mümkün. Alanında en çok tercih edilen fotoğraf kağıdı markası ise TANEX olarak bilinir. İşte Kırtasiye sizler için en kaliteli TANEX ve yazıcınıza uygun HP fotoğraf kağıtlarını bir araya getirmiştir.

FOTOĞRAF KAĞITLARI FİYATLARI

Çekmiş olduğunuz fotoğrafların; makinenizde, bilgisayarınızda ya da telefonunuzda öylece durmasını istemiyor ve kendiniz bu fotoğrafları baskılamak istiyorsanız tek yapmanız gereken fotoğraf kağıdı satın almak olacaktır. En uygun fotoğraf kağıdı fiyatları ise istekirtasiye.com’da bulunmaktadır. Keyifli alışverişler dileriz!