Mukavva ve Kartonlar


TAROKS

Krome Karton 70 x 100 cm 350 gr

45442
₺18,00 ₺15,00 + KDV

DİĞER

Mukavva 1 mm 70 x 100 cm

41687
₺20,64 ₺17,20 + KDV

DİĞER

Mukavva 2 mm 70 x 100 cm

41688
₺49,02 ₺40,85 + KDV

DİĞER

Mukavva 3 mm 70 x 100 cm

44475
₺63,77 ₺53,14 + KDV


Mukavva

Endüstri hayatının olmazsa olmaz maddelerinden biri mukavvalardır. Genellikle kutu üretimlerinde yararlanılan mukavvalar düşük maliyetleri ile vazgeçilmezlerdir.

Genellikle karton ve mukavvalar benzerliğinden dolayı birbirine karıştırılırlar fakat mukavvalar kartonlara göre daha dayanıklı bir yapıya sahiptirler.

Mukavva karton özellikle maket yapımlarında, proje ödevlerinde en büyük ihtiyaç duyulan maddelerin başında gelmektedirler. Mukavva kullanarak ödevlerinizi daha dayanıklı halde yapabilirsiniz. Kartondan yapacağınız ödevler bir maket yapımında işinize çok yaramayacaktır.

Kartonlar ise daha çok proje ödevlerinde ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerin daha çok başvurduğu bir malzemedir. Birbirinden farklı renkleriyle de yalnızca beyaz bir yüzeye ödev yapmaktansa renkli, daha göze hitap eden hoş bir ödev yapmanız da çok kolay olacaktır.

Okul öncesi kreşler ve anaokullarında da sıklıkla kullanılan kartonlar çocukların büyüme çağlarındaki el becerilerini arttırmak, keşfetmek amacı ile çok fazla tercih edilen bir malzemedir. Üzerine diledikleri malzemeleri yapıştırabilir, makas yardımı ile kesebilir yani kendileri bir şeyler üretebilir. Bu tamamı ile çocukların çocukların yaratıcılığına ve öğretmenlerinin yönlendirmesine kalan bir durumdur.

Fon kartonu ise genellikle A4 boyutlarında olurlar. Özellikleri renklerinin çeşitli olması. Örneğin okulunuzda bir sunum yapacağınızı düşünelim. Beyaz bir dosya kağıdını elinizde tutmak yerine fon kağıtları ile daha hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mukavva ölçüleri de birbirinde farklılık göstermektedir. Örneğin İstekirtasiye.com üzerinden mukavva 50x70, mukavva 70x100, 35x50 mukavva gibi ölçülere sahip olan mukavvaları bulabilir ve kapıda ödeme avantajından yararlanabilirsiniz.

Mukavva Ve Karton Fiyatları

Mukavva fiyatları tahmin edildiğinden çok daha uygundur. Kullanım alanı çok genişken maliyeti bir o kadar da düşüktür. İstekirtasiye.com sizler için en uygun mukavva karton fiyatlarını sunmaktadır. Hem renkleri ile göze hitap eden fon kartonu fiyatları hem çok kullanışlı olan bu mukavvalar için tek yapmanız gereken istekirtasiye.com üzerinden dilediğiniz mukavvayı satın almak.