Kulak Koruyucular


3M

3M Kulak Tıkayıcı İpli Kod:1110

45134
₺25,69 ₺21,41 + KDV

ESSAFE

Essafe GE 2602 Gürültü Önleyici Kulaklık 26dB Sarı

48397
₺244,87 ₺204,06 + KDV

ARAN

Aran Safety Kulak Tıkacı Dolum Paketi 500 Çift

50000
₺1.776,10 ₺1.480,08 + KDV

ESSAFE

Essafe Kulak Tıkacı Kordonlu 1425

43824
₺12,24 ₺10,20 + KDV

3M

3m Peltor Optime 1 H510A Baş Bantlı Kulaklık

49798
₺708,00 ₺590,00 + KDV ₺939,60 ₺783,00 + KDV


Kulak Koruyucular

Bazı sektörlerde çalışan kişilerin, bazı dış etkenlerden kendilerini koruması gerekmektedir. Burada devreye koruyucu ürünler girmektedir. Koruyucu ürünler giyildiği ya da takıldığı takdirde oluşabilecek kaza ya da riskleri ortadan kaldırmanıza yardımcı olmaktadırlar. Birçok koruyucu ürün bulunmaktadır. Onlardan biri kulak koruyuculardır.

Kulak koruyucu nedir?

Kulak koruyucu, çok yüksek sesli gürültülerden kişinin kulak sağlığına zarar vermemesi adına kullanılan bir koruyucu üründür. Bu nedenle kişi ve kişiler, çalıştıkları ortamın gürültü derecesine göre muhakkak kulak koruyucu takmalıdır. Yüksek dozda gürültülü olan ortamlarda çalışan kişilerin ister istemez sağlıksal açıdan sorunları ortaya çıkabilir. Gürültülü bir ortamda bulunmak çalışmanın verimini bile azaltabilir. En basit sağlık problemlerinden yalnızca bir tanesi baş ağrısıdır. Yüksek sesli ortamda bulunan birinin başının ağrımaması neredeyse imkansızdır. Ve hal böyle olunca da kişiler halsiz bir hal alabilir ve bu da çalışmalarındaki rolünü azaltır. Çok fazla gürültülü ortamlar yalnızca baş ağrısı gibi normal sayılacak rahatsızlıklara değil ne yazık ki işitme kaybı yaşanmasına dahi sebep olabilirler. Bu gibi olumsuzlukların başınıza gelmemesi ve en önemlisi herhangi bir duyma eksikliği, işitme kaybı yaşamadan bu ortamda çalışırken ses engelleyici kulak koruyucuları mutlaka takmalısınız.

Kulak koruyucu çeşitleri

Geniş ürün yelpazesine sahip İşte Kırtasiye, sizler için iş güvenliği kulaklıklarını da ürünleri arasında bulundurmaktadır. İstekirtasiye.com üzerinde bulunan kulak koruyucuları nelerdir? Sitemiz üzerinde; 3m kulaklık, essafe kulaklık, peltor kulaklık gibi çok tercih edilen markaların kulak koruyucularını sitemiz üzerinden temin edebilirsiniz. Kulak koruyucu modelleri, kişinin bulunduğu ortamdaki gürültüye göre de çeşitlendirilebilir. Kişi sesten ne kadar etkilenmek istiyor ya da istemiyor ise ona göre tercih etmelidir. Kulak tıkaçları ise kulak kanalının girişini engellerken, manşon tipi koruyucular kulak kepçesinden itibaren ses gelmesini engellemektedirler.

Kulak koruyucu fiyatları

Gürültülü çalışma ortamlarının olmazsa olmazı olan ses geçirmeyen kulaklıkları sitemiz üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. İş ve sağlık güvenliğiniz için bu kulaklıkları kullanmayı ve ya da çalışanlarınızın ihmal etmemesine dikkat etmeniz gerekmektedir. En uygun fiyatları ve zengin çeşitleri ile kulak koruyucular istekirtasiye.com’da!