Tuz Ruhları


ERNET

Ernet Süper Likit Tuz Ruhu 1 lt

46395
₺49,60 ₺41,33 + KDV

VATAN

Vatan Tuz Ruhu 550 ml

48787
₺27,00 ₺22,50 + KDV

VATAN

Vatan Tuz Ruhu 2,5 L

48786
₺78,00 ₺65,00 + KDV


TUZ RUHU

Tuz ruhu evde büyüklerimizin eksik etmediği temizleyicilerdendir. Oda sıcaklığında sıvı halde bulunan bir temizleyicidir. Tuz ruhu çeşitleri genelde sıvı şekliyle bulunur. Tuz ruhu ev temizliğinde oldukça etkili bir temizleyicidir. Yaşam alanlarımızda oluşan kireç ve pastan kurtulmak, daha detaylı bir temizlik için tuz ruhu kullanılmalıdır. Tuz ruhu ile temizlik hijyen sağlama açısından önemlidir.  

TUZ RUHU NERELERDE KULLANILIR?

Özellikle banyo ve tuvaletlerde sıklıkla kullandığımız tuz ruhu, zeminlerde biriken pas ve kiri temizleyip, hijyen sağlamasında oldukça yardımcı olur. Tuz ruhu lavabo, wc, fayans ve sert yüzeylerin temizlenmesinde kullanılır. Tuz ruhu aynı zamanda ideal bir kireç sökücüdür. Islak zeminde bulunan kireçleri, bir miktar tuz ruhu ile hiç zorlanmadan temizleyebilirsini.

TUZ RUHU KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ

Tuz ruhu nasıl kullanılır: Kirli olan, pas veya kireç tutmuş yüzeylere çok az tuz ruhu dökerek birkaç dakika bekletilmelidir. Beklettikten sonra bulaşık süngeri, bulaşık teli veya fırça ile iyice ovalayarak temizlenir. Ovalama işlemi bittikten sonra bol su dökerek durulama işlemi yapılmalıdır.

Nelere dikkat etmeli: Kullanan kişi tuz ruhunu kullanırken çok dikkat etmesi gerekmektedir. Tuz ruhu keskin kokusuyla da bilinir. Yüzeyden yayılan kokusuna fazla maruz kalmamak gerekir, temizlik uzun sürecekse ara ara hava almak için açık havaya çıkılmalıdır. Çamaşır suyu ile kesinlikle karıştırılmamalıdır. Son derece tehlikeli olarak bilinen tuz ruhu temizleyicisi kullanma talimatına uygun kullanılmalıdır. Asit üzerine su dökerken dikkatli olunmalıdır. Üzerinize sıçrayacak şekilde su dökülmemelidir. Temizlik için eldiven kullanılmalıdır. Tuz ruhu elbisenize sıçrarsa leke bırakabilir, bu nedenle temizlik elbiseleri ile temizlik yapılması daha faydalı olacaktır.

Tuz ruhu içeriğinde ne vardır: Özellikle yaşadığımız alandaki lavabolara, banyolara kullanılmakta olan tuz ruhu, temizliğimiz için etkili bir bileşenden oluşur. İçinde hidroklorik asit, klor ve hidrojen elementleri bulunmaktadır. İçeriğinden de anlaşılacağı gibi asidik bir etkiye sahiptir.

TUZ RUHU FİYATLARI

Tuz ruhu fiyatları markadan markaya çeşitlilik göstermektedir. Bu konuda çok fazla yorulmanıza gerek yok, çünkü İş’te Kırtasiye ailesi olarak size en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri temin etmeye çalışıyoruz.  Ofisinizde ya da  evinizde önüne geçmek istediğiniz lekelerin, pasların ya da kirlerin en büyük düşmanlarından biri olan tuz ruhu çeşitlerine kolaylıkla sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz. Aradığınız ucuz tuz ruhunu ve diğer Temizlik Ürünlerini sitemiz üzerinden kolaylıkla temin edebilirsiniz .Satın almak için uygun fiyat ve kolay ödeme yöntemleri sizi bekliyor.