El Telsizleri


ASELSAN

Aselsan Pm-665 2VP T PMR 2li El Telsizi 8 Km

48550
₺2.073,60 ₺1.728,00 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


El Telsizleri

El Telsizi Modelleri hemen hemen her yere götürebileceğiniz ebatlarda olan ve kablosuz olarak çalışan iletişim cihazlarıdır. El telsizleri doğrudan birbirilerine aktarım yaparlar, bu sayede doğal afet ve elektrik kesintisi gibi durumlarda kolaylıkla kullanabileceğiniz kısa menzilli iletişim cihazlarıdır. Genellikle pille çalışan bu cihazlar oldukça kullanışlıdır. Üzerindeki mikrofonu, anteni ve hoparlörü bulunan bu cihazların gövdeleri ahizeli telefonlara benzemektedir. Telsizler hem şarj  edilebilen hem de pille çalışan modelleri bulunmaktadır. Hem radyo mesajları gönderebilir hem de dışarıdan mesaj alabilirsiniz. El telsizi, konuşurken kelimeleri radyo dalgalarına dönüştürür ve önceden ayarlanmış bir kanalda yayınlar. Radyo dalgaları elektromanyetik spektrum içine düşer ve bu nedenle ışık hızında hareket eder. Telsizin diğer tarafındaki dinleyici, konuşmacıdan gelen bu sesi direkt olarak duyar.  En kaliteli El telsizi modellerini kategorimiz içerisinde bulabilirsiniz.

El Telsizleri Görüş Mesafeleri

El telsizleri, cep telefonları gibi sinyaller ile çalışmazlar. Bu onları telefonlardan ayıran en önemli özelliktir. İletmek istediğiniz mesajı anında alıcıya ileten telsizler, hızlı çalışır ve kolay kullanılır. Satın alabileceğiniz iki yönlü telsizler genellikle 150 MHz ile 900 MHz frekans aralığındadır. 0.5W’lık telsiz en iyi sinyal alan telsizlerden biridir. Bu telsizin menzili ise coğrafi şartlara bağlı olarak şehir içi 3-5 kilometredir. Şehir dışı, gürültüden uzak ve engebesiz yollarda 20-30 kilometreyi bulmaktadır. Şehirlerdeki el telsizi uzun mesafesi; frekans kirliliği, bina ve engellerin yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir.

El Telsizi Nerelerde Kullanılır?

El telsizi anlık ve grup şeklinde iletişimin gerekli olduğu organizasyonlarda iletişimi kolaylaştıran, endüstri, fabrika ve film setleri gibi ortamlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Acil durum merkezleri, askeriye, inşaat, güvenlik hizmetleri, taksiler ve ulaştırma hizmetlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Orta menzilli telsizler ve Geniş Kapsamlı Telsiz Modelleri kullanacağınız alanın genişliği ve şartlarına uygun bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Kamp, yürüyüş, balık tutma gibi kalabalık insan gruplarıyla yapılacak aktiviteler için oldukça avantajlıdır. Üstelik son yıllarda bebek odaları için de kullanılmaya başlayan telsizler sayesinde, bebeğiniz her ağlamaya başladığında onun sesini diğer odalardan duyabilirsiniz.

El Telsizi Fiyatları

Verimli bir telsiz modeli seçmek ve aynı zamanda uygun fiyatlı olması kullanıcılar için çok önemlidir. Şarj imkanları, ulaşabildiği menzil türleri ve markalarına göre fiyat çeşitliliği gösteren bu ürünleri her bütçeye uygun olacak şekilde İş’te Kırtasiye.com sitemizde bulabilirsiniz. Şarj imkanları kısıtlı olan bölgelerde pille çalışan cihazlar kullanmalı ve çantanızda yedek pil taşımalısınız. Sizlere en uygun telsiz modellerini kategorimizde bulabilir ve dilediğini anında sipariş verebilirsiniz. Sadece tek bir tık ile dilediğiniz El Telsizi modelini hızlı teslimat fırsatlarımız sayesinde kapınıza kadar getirtebilirsiniz. Keyifli alışverişler!

El Telsizinin Sizlere Sunduğu Avantajlar

İşletmenizin ve organizasyonunuzun sorunsuz bir şekilde ilerlemesi için ekipler arasında veya ekipler içerisinde hızlı iletişim kurmak oldukça önemlidir. Bu nedenle kaliteli el telsizleri, sizlere sınırsız bir iletişim imkanı sağlarken aynı zamanda zahmetsiz bir şekilde haberleşme olanağı da sunar. Özellikle kolay kullanımı sayesinde her departman pratik bir şekilde bu cihazları kullanabilir. Üstelik telefonun çekmeyeceği ortamlarda bu cihazlar sizlerin hayatını kurtaracak bir öneme sahiptir. Üstelik sadece tek bir tuşa basarak anında karşı tarafla iletişime geçebilirsiniz. Numara çevirme gibi zaman kaybettiren işlemler ile uğraşmazsınız.  Arama ücreti gibi bir derdi olmadığı için telsizler oldukça ekonomik bir kullanım alanı sağlar.  Kategorimiz içerisindeki telsiz modellerini hemen inceleyebilir ve sitemize üye olarak İş’te Kırtasiye.com’un memnun kullanıcıları arasında sizler de yer alabilirsiniz. Dilerseniz İstanbul Beylikdüzü ve İkitelli bölgelerinde bulunan şubelerimizi ziyaret ederek ürünlerimizin kalitesini yakından inceleyebilirsiniz.