1 Günde Teslimat Hakkında

İstekirtasiye.com’ dan satın almış olduğunuz ürünleriniz ayrıca bir teslimat süresi belirtilmemiş ise 1 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Gün içerisinde 14:00’ den sonra vermiş olduğunuz siparişler, bir sonraki gün işleme alınır. İstanbul içi gönderilerde teslimat istekirtasiye.com sevkiyat araçları ile yapılır. Sipariş yoğunluğundan kaynaklanan istisnai durumlar hakkında Müşteri temsilcilerimiz tarafından bilgilendirme yapılmaktadır. İstanbul dışı gönderiler ise anlaşmalı kargo firmaları aracılığıyla siparişiniz teslim edilmektedir.

Teslimat adresinin bulunduğu ilin İstanbul’ a uzaklığına göre, siparişin teslimat süreleri değişkenlik gösterebilir. Ödeme seçeneği havale / eft olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, ilgili tutarın TARKAN DİJİTAL BASKI REKLAM KIRTASİYE İNŞAAT SAN. TİC. LTD. ŞTİ. hesaplarına ulaşması ve siparişlerin onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.

Resmi tatil ve hafta sonu günleri “1 günde teslimat” kapsamı dışındadır.

Kargo Teslimat Ücretleri


İstanbul İçi

İstanbul içi 700 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul içi 700 TL altındaki siparişlerinizde kargo bedeli 39,90 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri, sıvı ürünlerinin toplu alımlarında, ağırlık, ebat-desi oranları farklı olan ürünlerde ve tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir.

İstanbul Dışı

İstanbul dışı 1000 TL ve üzeri siparişleriniz ücretsiz olarak teslim edilecektir. İstanbul dışı 1000 TL altındaki siparişlerinizin kargo bedeli 79.90 TL olarak faturanıza yansıtılacaktır. İstanbul'a bağlı olup, merkez dışında kalan bölgeler: Adalar, Kilyos, Riva, Şile, Zekeriyaköy ilçeleridir.Fotokopi kağıdı, klasörler, mobilya ürünleri, sıvı ürünlerinin toplu alımlarında, ağırlık, ebat-desi oranları farklı olan ürünlerde ve tüm toplu siparişlerinizde ek kargo ücreti talep edilebilmektedir. Oluşabilecek ek kargo bedeliyle ilgili durumlarda müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçecektir. Kargo ücreti konusunda belirtilen durumlar dışındaki konular için destek@istekirtasiye.com adresinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İşte Kırtasiye Kargo Gönderimi

İstekirtasiye.com’ dan satın almış olduğunuz ürünlerin sizlere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşabilmesi için Türkiye’ nin önde gelen kargo firması Yurtiçi Kargo ile çalışıyoruz.

Kargo Teslim Süresi ve Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Siparişinizin gönderimiyle ilgili yaşanacak herhangi bir durumda, en kısa sürede müşteri temsilcilerimiz sizinle irtibata geçeceklerdir. Bu nedenle üyelik ve teslimat bilgileri kısmında belirtmiş olduğunuz telefon numarasının doğru ve ulaşılabilir olduğundan emin olunuz.
Kargo şubesinden teslimat yada kayıtlı teslimat adresi dışındaki başka bir noktaya teslimat uygulamamız yoktur. Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahıs yada kuruma teslim edilmektedir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına alıcı onayı ile teslim edilen kişiye ait kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Köy ve kasabalara teslimat yapılamamaktadır.