%5
Kaldırım Panosu  Wind Pro 50X70
WIND

Kaldırım Panosu Wind Pro 50X70

10153
₺4.419,90 ₺3.683,25 + KDV ₺4.652,52 ₺3.877,10 + KDV

%5
Kaldırım Panosu Wind Pro 70X100
WIND

Kaldırım Panosu Wind Pro 70X100

42875
₺5.123,06 ₺4.269,22 + KDV ₺5.392,70 ₺4.493,92 + KDV


AYAKLI PANOLAR

Ayaklı panolar gişe işlemleri yapılan banka, devlet daireleri gibi kurumlarda bekleyen müşterileri bilgilendirmek, sinema, tiyatro salonları ile organizasyon alanlarında poster sergilemek maksadıyla kullanılabilir. Bunların yanında birçok insanın uğrak yeri olan otobüs duraklarında reklam amaçlı ilan vermek,  alışveriş merkezleri gibi günlük hayatımızı geçirdiğimiz mekânlarda alan krokisini göstermek, konser, düğün vb. faaliyetlerde karşılamada hoş görseller sunabilmek maksadıyla yoğun bir şekilde kullanıldığı da görülmektedir.    

Ayaklı Poster Pano Çeşitleri

Ayaklı poster panoları kullanım şekillerine göre farklı farklı isimlendirilebilirler. Düğün ve dernek faaliyetlerinde ayaklı hoşgeldin panosu veya ayaklı karşılama panosu, gişe işlemlerinin yapıldığı bankalar veya devlet dairelerinde ayaklı bilgilendirme panosu, otobüs duraklarında ayaklı ilan panosu gibi isimler alabilir.

Ayaklı Pano Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Genel olarak iç mekân için üretilen bu panoların ışıklı ve ışıksız modelleri bulunmaktadır. Çok çeşitli boyutlarda üretilebilen ayaklı reklam panoları tek taraflı ve çift taraflı olabilir. Pano seçilirken panonun sergileneceği yer hangi çeşit pano tercih edileceğine de kumanda etmektedir. Örneğin hafif karanlık bir ortamda kullanacaksanız ışıklı ayaklı alüminyum bir pano tercih edebilirsiniz. Ya da köşe bir alanda bulunduracaksanız tek taraflı ayaklı poster pano alabilirsiniz.

Ayaklı Pano Fiyatları

İstenen ölçülere göre pano fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. Üretimi kendi tesislerimizde olan panolara sizlere olabilecek minimum fiyatlarla sunulmaktadır. Sitemizde mevcut ölçülerin haricinde özel ebatlarda da üretim yapılabilmektedir. Sitemizde bulunmayan özel siparişlerinizi bildirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Üretimi yapılan panolar İşte Kırtasiye Lojistik ekibi tarafından özenle paketlenir ve kusursuz bir şekilde tüketiciye sunulur. Kırılma, ezilme veya çizilme gibi herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılması halinde bizimle iletişime geçildiği takdirde ürün hemen yenisi ile değiştirilecektir.