Kilitli Panolar


PANDA

Panda Alüminyum Kapaklı Anahtarlık 37x52 40'lı Pan349

43031
₺2.417,76 ₺2.014,80 + KDV

PANDA

Panda Alüminyum Kapaklı Anahtarlık 30x42 20'li Pan348

43030
₺1.671,12 ₺1.392,60 + KDV

PANDA

Panda Alüminyum Anahtar Dolabı H-1096 96'lı

46104
₺3.102,60 ₺2.585,50 + KDV

PANDA

Panda Anahtar Dolabı 24'lü No: H-1024

46105
₺1.448,16 ₺1.206,80 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.

PANDA

Panda Anahtar Dolabı 32 Li No:H-1032

48175
₺1.891,56 ₺1.576,30 + KDV
Bu ürün geçici süreliğine temin edilememektedir.


Kilitli Panolar

Kilit bir güvenlik önlemidir. İşyerlerinde, kilitlenme ihtiyacı olan bir çok oda, dolap, çekmece gibi yerler bulunmaktadır. Bu kilitlemenin amacı; kilitlenen yerdeki malzemelirin güvenliğini sağlamaktır. Ayrıca o mahalin kontrolsüz bir şekilde kullanılmasını önlemek de bu amaçlardan birisidir.

Kilitli Pano Seçerken Nelere Dikkat Etmeli

Öncelikle bir kilitli panoya ihtiyacımız olduğunda ilk sormamız gereken soru ne için kilitli bir panoya ihtiyacımız olduğudur. Piyasada çok çeşitli kilitli panolar mevcuttur. Ancak bunları iki başlık halinde gruplandırabiliriz.

   1. Kilitli Anahtar Dolapları: İşyerlerinde kullanılan anahtarların topluca tutulduğu bir anahtar dolabı elbetteki kilit altında olmalıdır. Kullanılan tüm anahtarların topluca taşınması çok zor olduğundan bu dolaplar anahtarların topluca bir yerde bulunmasını sağlar. Ayrıca her mahalin bir yedek anahtarının bulunması acil durumlar için çok önemlidir. Bu tarz acil durumlar için bir yedek anahtar dolabı olarak da kullanılabilir. İçinde bulunan anahtarları görebilmek için, anahtar dolaplarının kapak kısımları şeffaf malzemeden üretilmiş olmalıdır. Hatta acil durumlarda anahtar dolabını hemen açmak için, ön kapağın kırılabilir ve şeffaf bir malzemeden üretilmiş olması önem arz etmektedir.

   2. Kilitli Duyuru Panoları: Her işyerinin, okulun, binanın, hastanenin, fabrikanın, alışveriş merkezlerinin mutlaka duyuru yapacak bir panoya ihtiyacı vardır. Ancak buraya asılan duyuruların sadece ilgililer tarafından asılması ve bu panonun tertipli, düzenli ve şık bir şekilde muhafazası önemlidir. Kilitli ilan panoları, panonuzu sadece anahtar sahibi kişinin düzenlemesini sağlar. Panonun açılış yönü, sizin tercihinize göre değişmektedir. Pano içerisinde farklı tip zemin malzemeleri kullanılmaktadır.

         Manyetik Zeminler: Mıknatısların yapışmasını sağlayan bu zeminler, duyurularınızın küçük mıknatıslarla panoya asılmasını sağlar

         Çuha Zeminler: Çuha ile kaplanmış bu zemninler, duyurularınızın toplu iğnelerle panoya asılmasını sağlar

         Mantar Zeminler: Doğal mantar ile kaplanmış bu zemniler, duyurularınızın harita çivileri ile panoya asılmasını sağlar.

İkinci olarak ihtiyacımız olan ölçüleri belirlemeli ve bu ölçülere göre kilitli pano bakmalıyız. Kilitli Pano Fiyatları, bu ölçülere göre değişiklik göstermektedir. Ölçüler, üzerine konulan evrak adetlerine göre belirlenir. İçerisine 4 A4, 6 A4, 8A4, 12 A4 sığacak şekilde ebatları vardır.  Son olarak bütçenize göre en uygun fiyatlı olan ve kaliteli malzemeden üretilmiş ürün tercih edilmelidir.

Kilitli Panolar Nasıl Üretilir

Kilitli Panolar alüminyum profillerin bir araya getirilmesi ile üretilir. Kapak kısımlarında isteğe göre cam veya ağırlıklı olarak pleksi (akrilik) malzeme kullanılır. Orta bölümleri yapılacak panonun modeline göre galvaniz, mantar veya çuha olabilmektedir. Manyetik zeminli ilan panolarında galvaniz sac kullanılır. Kilitli panolar askı aparatları ile duvara monte edilirler.

En Uygun Kilitli Pano Nerede Satılır

En uygun anahtar dolaplarını bulabileceğiniz adres İş’te Kırtasiye.com’dur. Bunu teyit etmek için sitemizi ziyarte edip, fiyatlarımızı internet üzerindeki fiyatlarla karşılaştırmanız yeterli. Fiyat ve kalitedeki farkı görünce şaşırmayın.  Hızlı bir teslimat istiyor ve Avcılara yakın bölgelerde ikamet ediyorsanız, ihtiyacınızı kendimiz hemen getiriyoruz. Kendi servis hizmetimizle; Esenyurt, İkitelli, Başakşehir, Bağcılar, Güngören, Beylikdüzü, Avcılar, Büyük Çekmece, Küçük Çekmece gibi şubelerimize yakın bölgelere en kısa sürede ihtiyaçlarınızı ulaştırıyoruz. Aradığınız her şey için biz size yeteriz. Kaliteyi ve uygun fiyatı uzaklarda aramayın, İş’te Kırtasiye dünyasına girin, üye olun ve güvenli alışverişin keyfini çıkarın. Tüm Türkiye’ye en hızlı kargo hizmeti ile ürünlerimizi ulaştırıyoruz.

Daha hızlı bir şekilde ve görerek alışveriş yapmak istiyorsanız, sizi Esenyurt ve İkitelli bölgesinde bulunan ana bayimize ve şubemize bekliyoruz. Misafirimiz olarak çayımızı içerken, aradığınızı hızlı bir şekilde temin etmenin keyfini yaşarsınız.